Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
59 postów 16 komentarzy

Kryptonim Prawda

Kryptonim Prawda - Bóg, Honor i Ojczyzna!

co wywołało II wojnę - FILM

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

ku przestrodze!

film Williama Pierce'a. Nagranie zostało wrzucone na zagraniczny serwer, ponieważ youtube cenzuruje informacje. Pewnie on też jest  "Antysemitą"?. PRAWDA JEST TYLKO JEDNA!!!

 

//rutube.ru/tracks/4843635.html?v=0dd0765db7b07e405088ca83d71cb267

kto objął władzę po 2 wojnie?

Na węgrzech - Żydowski komunista Matias Rakosi, potem Erno Gero

W rumunii - Żydowska komunistka Ana Pauker

w Polsce - Żydowski komunista Roman Zambrowski

w czechosłowacji - komunista Żydowski Rudolf Slansky

Jugosławia - razem z Tito rządził komunista Żydowski Moshe Pijade

Normalnie "nadludzie" i "Naród wybrany", któremu Bóg dał władzę absolutną i monopol na sprawowanie władzy nad światem, bo przecież wszyscy inni to tylko "goje"

 

KOMENTARZE

 • Ech...
  Mackiewicza byś lepiej poczytał zamiast stalinowskie prowokacje...
 • @ Wszyscy.
  .
  Drugą wojnę przygotowali ci co stworzyli i kontrolowali komunizm i nazizm. Niestety wywołali ją w Polse, uprzednio pieczołowicie ją do tej roli przygotowując.

  Wyjaśnia to historyk prof. Anthony Sutton. Niestety tylko po angielsku, chociaż na podstawie jego badań i książek, podobną pracę napisał Pierre de Villemarest „Źródła finansowe komunizmu i nazizmu czyli w cieniu Wall Street”.

  Dość tych kłamstw o wywołaniu II Wojny Światowej. Była to operacja Władzy Alfa, jak zresztą wszystkie wojny, rewolucje, i co gorsza powstania. Smutne ale prawdziwe.
 • W Polsce w Komitecie Politycznym był raczej figurant Bierut macher Berman i ekonomista Minc
  Celem istotnych decydentow bylo doprowadzenie do sjonistycznego skolonizowania Palestyny lecz gen Rommel przaegrał pierwszy blitzkrieg i "endlosung" większości ludności gett do obozow śmierci nie wykształcił "zdolnych do odnowy żydowstwa" (wg Hansa Franka gubernatora GG) i "najlepszego elementu zdolnego do walki o byt" (według Reinhardta Heidrycha) ani nie można ich bylo wyslać do rezerwatu w Palestynie, ktorej nie zadobył Rommel.
  Palestynę musialy kolonizować fale "aliji" (podniesienie z diaspory do Palestyny) organizopwane przez NKWD już od 1939r (transporty Żydów z Litwy za dalekowschodnie granice przez Syberie z paszportami japońskimi) a szczególnie przez dezerterów wysłanych do Palestyny z gen Andersem i uzbrojonych i przeszkolonych i w Korpusie a następnie pod opieką gen Adersa dezerterujących do walki z angielskimi imperialistami. Przez "niepodległą" formalnie Polskę , nieco mniej zalężne Czechy ido neutralizowanej Austrii tylko "nielegalnie" przeprowadzono około miliona kandydatów na nowohebrajczykow z ZSRR tak, że w 1948r po formalnym utworzeniu państwa żydowskiego w Palestynie na wniosek Gromyki zlikwidowano liczne obozy dla "uchodzców z za żelaznej kurtyny" wypuszczając z nich 200 takich m"uchodzcow, ktorym nie śpieszylo się do Palestyny jak niektorym w PRL mimo popędzania pogromem kieleckim i moczarowskimi antysemitami.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031