Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
59 postów 16 komentarzy

Kryptonim Prawda

Kryptonim Prawda - Bóg, Honor i Ojczyzna!

co wywołało II wojnę - FILM

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

ku przestrodze!

film Williama Pierce'a. Nagranie zostało wrzucone na zagraniczny serwer, ponieważ youtube cenzuruje informacje. Pewnie on też jest  "Antysemitą"?. PRAWDA JEST TYLKO JEDNA!!!

 

//rutube.ru/tracks/4843635.html?v=0dd0765db7b07e405088ca83d71cb267

kto objął władzę po 2 wojnie?

Na węgrzech - Żydowski komunista Matias Rakosi, potem Erno Gero

W rumunii - Żydowska komunistka Ana Pauker

w Polsce - Żydowski komunista Roman Zambrowski

w czechosłowacji - komunista Żydowski Rudolf Slansky

Jugosławia - razem z Tito rządził komunista Żydowski Moshe Pijade

Normalnie "nadludzie" i "Naród wybrany", któremu Bóg dał władzę absolutną i monopol na sprawowanie władzy nad światem, bo przecież wszyscy inni to tylko "goje"

 

KOMENTARZE

 • Ech...
  Mackiewicza byś lepiej poczytał zamiast stalinowskie prowokacje...
 • @ Wszyscy.
  .
  Drugą wojnę przygotowali ci co stworzyli i kontrolowali komunizm i nazizm. Niestety wywołali ją w Polse, uprzednio pieczołowicie ją do tej roli przygotowując.

  Wyjaśnia to historyk prof. Anthony Sutton. Niestety tylko po angielsku, chociaż na podstawie jego badań i książek, podobną pracę napisał Pierre de Villemarest „Źródła finansowe komunizmu i nazizmu czyli w cieniu Wall Street”.

  Dość tych kłamstw o wywołaniu II Wojny Światowej. Była to operacja Władzy Alfa, jak zresztą wszystkie wojny, rewolucje, i co gorsza powstania. Smutne ale prawdziwe.
 • W Polsce w Komitecie Politycznym był raczej figurant Bierut macher Berman i ekonomista Minc
  Celem istotnych decydentow bylo doprowadzenie do sjonistycznego skolonizowania Palestyny lecz gen Rommel przaegrał pierwszy blitzkrieg i "endlosung" większości ludności gett do obozow śmierci nie wykształcił "zdolnych do odnowy żydowstwa" (wg Hansa Franka gubernatora GG) i "najlepszego elementu zdolnego do walki o byt" (według Reinhardta Heidrycha) ani nie można ich bylo wyslać do rezerwatu w Palestynie, ktorej nie zadobył Rommel.
  Palestynę musialy kolonizować fale "aliji" (podniesienie z diaspory do Palestyny) organizopwane przez NKWD już od 1939r (transporty Żydów z Litwy za dalekowschodnie granice przez Syberie z paszportami japońskimi) a szczególnie przez dezerterów wysłanych do Palestyny z gen Andersem i uzbrojonych i przeszkolonych i w Korpusie a następnie pod opieką gen Adersa dezerterujących do walki z angielskimi imperialistami. Przez "niepodległą" formalnie Polskę , nieco mniej zalężne Czechy ido neutralizowanej Austrii tylko "nielegalnie" przeprowadzono około miliona kandydatów na nowohebrajczykow z ZSRR tak, że w 1948r po formalnym utworzeniu państwa żydowskiego w Palestynie na wniosek Gromyki zlikwidowano liczne obozy dla "uchodzców z za żelaznej kurtyny" wypuszczając z nich 200 takich m"uchodzcow, ktorym nie śpieszylo się do Palestyny jak niektorym w PRL mimo popędzania pogromem kieleckim i moczarowskimi antysemitami.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031