Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
59 postów 16 komentarzy

Kryptonim Prawda

Kryptonim Prawda - Bóg, Honor i Ojczyzna!

Dekalog wkurwionego Polaka

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Co zrobię gdy dobiorę się do władzy?

Polecam film "The Money Masters" - który wyjaśnia w jaki sposób zniewolono świat:

1. Zniszczę globalnych lichwiarzy. Pozbawię władzy pieniądza bogate żydowskie rody - Rotschildów, Rockefellerów, Morganów i innych niszczycieli cywilizacji.

2. Stworzę własną gospodarkę w której nie będzie miejsca na żydowską lichwę i pieniądz stanie się wreszcie "informacją" o dokonanej transakcji a nie "towarem". Obecnie poprzez spekulacje finansowe pieniądz stał się wirtualnym narzędziem do coraz większego zniewalania ludzkości i nie ma żadnego zabezpieczenia przed zarabianiem na nim. Bankier stanie się tylko posłusznym pracownikiem państwowym a nie burżujem, który pożycza więcej niż ma w swoim skarbcu.

3. Zniszczę globalny reżim Socjalizmu, który od wielu pokoleń przekształca się w coraz to nowsze formy zniewalania Narodów. Syjonistyczny Żyd i mason 33 stopnia Karol Marks wymyślił ideę Socjalizmu i to właśnie przez niego powstał Komunizm, Nazizm i obecna pseudo-demokracja. Warto tutaj wspomnieć, że za rządów Hitlera jego obywatele płacili 3 x mniejsze podatki.

4. Zakazuję zrzeszania się w tajemne kluby spiskowców. Czyli delegalizuję organizacje takie jak: Masoneria, Rotary cluby, Lion"s cluby, illuminaci, komisja trójstronna, klub bilderberg, zakon jezuitów, watykan i wiele innych odłamów żydomasonerii, która stworzyła na całym świecie globalną siatkę szpiegowską w celu zniewolenia człowieka i zachipowania go.

5. Zniszczę obecną strukturę pseudo-demokracji, ponieważ większość społeczeństwa to zmanipulowani idioci, którzy wybierają tak jak im każe propaganda neostalinowska.

6. Pieniądz oprę na zasadzie w myśl której działał "kij katastralny" -patrz film "The Money Masters" i już nigdy nikt nie wykorzysta drugiego człowieka

7. Wszystkie długi państwowe anuluję a lichwiarzy skazuję na karę śmierci. Niech państwa rozwijają się bez pieniądza, którego ideą był dług.

8. Zakazuję oglądania telewizji, bo niewolnik jak wraca z pracy do domu  to zamiast zająć się rodziną woli włączyć telewizornie i chłonąć papkę medialną. Internet zostawiam i nakazuję wzmocnić działalność niezależnych dziennikarzy. Telewizornia wynaradawia społeczeństwo

9. Likwiduję podatek Vat, dochodowy i wiele innych niepotrzebnych podatków. W zamian wprowadzam tylko jeden podatek, który będzie jasny i klarowny dla wszystkich. Będzie to podatek na utrzymanie państwa i już nigdy nie będziemy ściągać haraczy od społeczeństwa w postaci ukrytych podatków, przepisów.

10. Zakazuję idei Globalizmu i jej pokrewnych debilizmów

KOMENTARZE

 • Rzekłbym Amen
  Problem w tym, to taki maleńki problemik: nie dorwiesz się do władzy. Nikt w pojedynkę tego nie uczyni...
  Rasa panów ma wszystko - ciemny lud nie ma niczego, co by go wyzwoliło z okowów ignorancji.
  Ale program jest dobry.
 • Edukacja i jeszce raz edu , nowoczesne oręże w walce to najskuteczniejsza bron .
  Czym więcej prawdy tym więcej szans w wyzwalaniu z niewolnictwa .
  ----------------------------Freeman-on-the-Land ------------------------------------
 • @Synergie
  Zdaje sie, że do realizacji programu sytuacja międzynarodowa staje sie z dnia na dzień coraz bardziej korzystna.
  Wiatry wieją nam w plecy.
 • Pułkownik Kadaffi też próbował...
  Chwała ideowym bohaterom.
 • @Bibrus
  Jemu nie wyszło. Kto nie próbuje nie zna smaku wolności.Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031