Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
59 postów 16 komentarzy

Kryptonim Prawda

Kryptonim Prawda - Bóg, Honor i Ojczyzna!

Dekalog wkurwionego Polaka

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Co zrobię gdy dobiorę się do władzy?

Polecam film "The Money Masters" - który wyjaśnia w jaki sposób zniewolono świat:

1. Zniszczę globalnych lichwiarzy. Pozbawię władzy pieniądza bogate żydowskie rody - Rotschildów, Rockefellerów, Morganów i innych niszczycieli cywilizacji.

2. Stworzę własną gospodarkę w której nie będzie miejsca na żydowską lichwę i pieniądz stanie się wreszcie "informacją" o dokonanej transakcji a nie "towarem". Obecnie poprzez spekulacje finansowe pieniądz stał się wirtualnym narzędziem do coraz większego zniewalania ludzkości i nie ma żadnego zabezpieczenia przed zarabianiem na nim. Bankier stanie się tylko posłusznym pracownikiem państwowym a nie burżujem, który pożycza więcej niż ma w swoim skarbcu.

3. Zniszczę globalny reżim Socjalizmu, który od wielu pokoleń przekształca się w coraz to nowsze formy zniewalania Narodów. Syjonistyczny Żyd i mason 33 stopnia Karol Marks wymyślił ideę Socjalizmu i to właśnie przez niego powstał Komunizm, Nazizm i obecna pseudo-demokracja. Warto tutaj wspomnieć, że za rządów Hitlera jego obywatele płacili 3 x mniejsze podatki.

4. Zakazuję zrzeszania się w tajemne kluby spiskowców. Czyli delegalizuję organizacje takie jak: Masoneria, Rotary cluby, Lion"s cluby, illuminaci, komisja trójstronna, klub bilderberg, zakon jezuitów, watykan i wiele innych odłamów żydomasonerii, która stworzyła na całym świecie globalną siatkę szpiegowską w celu zniewolenia człowieka i zachipowania go.

5. Zniszczę obecną strukturę pseudo-demokracji, ponieważ większość społeczeństwa to zmanipulowani idioci, którzy wybierają tak jak im każe propaganda neostalinowska.

6. Pieniądz oprę na zasadzie w myśl której działał "kij katastralny" -patrz film "The Money Masters" i już nigdy nikt nie wykorzysta drugiego człowieka

7. Wszystkie długi państwowe anuluję a lichwiarzy skazuję na karę śmierci. Niech państwa rozwijają się bez pieniądza, którego ideą był dług.

8. Zakazuję oglądania telewizji, bo niewolnik jak wraca z pracy do domu  to zamiast zająć się rodziną woli włączyć telewizornie i chłonąć papkę medialną. Internet zostawiam i nakazuję wzmocnić działalność niezależnych dziennikarzy. Telewizornia wynaradawia społeczeństwo

9. Likwiduję podatek Vat, dochodowy i wiele innych niepotrzebnych podatków. W zamian wprowadzam tylko jeden podatek, który będzie jasny i klarowny dla wszystkich. Będzie to podatek na utrzymanie państwa i już nigdy nie będziemy ściągać haraczy od społeczeństwa w postaci ukrytych podatków, przepisów.

10. Zakazuję idei Globalizmu i jej pokrewnych debilizmów

KOMENTARZE

 • Rzekłbym Amen
  Problem w tym, to taki maleńki problemik: nie dorwiesz się do władzy. Nikt w pojedynkę tego nie uczyni...
  Rasa panów ma wszystko - ciemny lud nie ma niczego, co by go wyzwoliło z okowów ignorancji.
  Ale program jest dobry.
 • Edukacja i jeszce raz edu , nowoczesne oręże w walce to najskuteczniejsza bron .
  Czym więcej prawdy tym więcej szans w wyzwalaniu z niewolnictwa .
  ----------------------------Freeman-on-the-Land ------------------------------------
 • @Synergie
  Zdaje sie, że do realizacji programu sytuacja międzynarodowa staje sie z dnia na dzień coraz bardziej korzystna.
  Wiatry wieją nam w plecy.
 • Pułkownik Kadaffi też próbował...
  Chwała ideowym bohaterom.
 • @Bibrus
  Jemu nie wyszło. Kto nie próbuje nie zna smaku wolności.Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031