Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
59 postów 16 komentarzy

Kryptonim Prawda

Kryptonim Prawda - Bóg, Honor i Ojczyzna!

moje przemyślenia

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

trochę o socjaliźmie

Napiszę to od ręki swoimi słowami. Chodzi generalnie o zrobienie z człowieka trybika w machinie Socjalistycznej władzy a bardziej trafnym określeniem jest niewolnictwo przed którym mało kto ucieknie.

Za czasów komuny musiała pracować tylko jedna osoba w rodzinie i z najniższej pensji mogła utrzymać dom, żonę i dzieci a obecnie po tym jak już wywalczyliśmy tę pseudo-demokrację to nikomu nie przyjdzie do głowy aby wziąć widły, sznurek i powiesić zdrajców Ojczyzny na ulicznych latarniach, bo przecież mamy "demokrację" i nie ma o co walczyć bo już wolność wywalczyliśmy.

Demokracja socjalistyczna, lub jak kto woli "czerwona demokracja" to największe kłamstwo, ponieważ ludziom wydaje się, że żyją w wolnym Państwie, które się o nich troszczy i codziennie słyszą w mediach o tym, że jesteśmy zieloną wyspą i kryzys nas ominie.

Przecież obywatelom III rzeszy też wmawiano, że żyją w "demokracji ludowej" i ludzie też myśleli, że żyją w wolnym świecie... tylko, że Hitler na swoich obywateli nakładał 3 x mniejsze podatki a Stalin przynajmniej zapewniał pracę młodemu pokoleniu.

Dopiero po obaleniu rządów HItlerowskich żydowscy profesorowie nazwali tamten ustrój "reżimem", "tyranią" i zapisali nam w książkach, że Stalin i Hitler to było zło wcielone. Ciekawe czy to samo będą pisać o obecnej totalitarnej władzy, czyli Uni Jewropejskiej.

I na tym to polega. Pranie mózgu 24/7 i usypianie świadomości społecznej pierdołami, serialami, propagandą neostalinowską. Niech obywatel pracuje a my już zaopiekujemy się twoją przyszłością.

Najbardziej nie lubię tych feministek (FEMInazistek), które nakazują kobietom pracować. No tak! bo przecież feministki są nasłanymi agentkami rządu światowego i mają za zadanie wmówić kobietom równouprawnienie i emancypację, która doprowadzi do tego, że biała rasa wymrze i zaleją nas araby.

Najpierw zniszczono Polskę po 89 roku i potem jak na zamówienie powstały organizacje na rzecz praw kobiet i w ten sprytny sposób feministki zagoniły resztę kobiet do pracy, bo przecież teraz muszą oboje rodziców pracować a niedługo dzieci aby utrzymać rodzinę w ryzach.

Kobiety według femiNAZISTEK nie mają rodzić dzieci, tylko walczyć o wyimaginowaną karierę i tyrać za 1000 zł, bo przecież to jest trendy, że każdy teraz pracuje i nikt nie ma dla siebie w ogóle czasu.

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031