Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
59 postów 16 komentarzy

Kryptonim Prawda

Kryptonim Prawda - Bóg, Honor i Ojczyzna!

Niemieccy anarchiści na wolności. Większość bez zarzutów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

no i "sprawiedliwości" stało się zadość!

Członkowie Niemieckiej grupy  Antifa - WERWOLF zostali zwolnieni przez "polski" sąd do domciu. Popełnili wykroczenie - kary to grzywny w wysokości od 150 - 300 zł.

Polacy zatrzymani przez policję będą mieli zarzuty prokuratorskie. Przewidywane kary to 8-10 lat pozbawienia wolności i aktualnie NADAL PRZEBYWAJĄ W ARESZTACH!

dowód na wspołpracę policji z Antifą:

//kryptonimprawda.nowyekran.net/post/37579,dowod-na-wspolprace-polskiej-policji-z-niemieckimi-i-rodzimymi-antyfaszystami-faszystami

Niemieckie bojówki schroniły się w kawiarni "Nowy Wspianiały Świat" należącej do "Krytyki Politycznej", policja ich eskortuje i zapewnia schronienie:

Większość zatrzymanych Niemców po wydarzeniach na Nowym Świecie jest już na wolności i wyjechała z Warszawy - poinformował wczoraj wieczorem w TOK FM przedstawiciel "Porozumienia 11 listopada".

Większość zatrzymanych obcokrajowców nie usłyszała żadnych zarzutów. 40 obcokrajowców otrzymało tylko mandaty za udział w zbiegowisku. Zostali bowiem zatrzymani na Nowym Świecie, jeszcze przed zadymami, które rozpoczęły się na pl. Konstytucji.

"Los niemieckich aktywistów obserwuje Helsińska Fundacja Praw Człowieka."

Sąd Rejenowy Warszawa-Śródmieście rozpoznał wszystkie wnioski wobec cudzoziemców, którzy brali udział w piątkowych zamieszkach w stolicy. Rzecznik Sądu Okręgowego sędzia Wojciech Małek powiedział IAR, że skład orzekający skończył pracę przed drugą w nocy.

Sąd rozpoznał wszystkie 41 spraw o wykroczenia, jednak żadna z nich nie zakończyła się wyrokiem. Sąd odroczył rozpoznanie sprawy w celu przesłuchania świadków, a wyroki ma wydać na początku grudnia. Wszyscy zatrzymani cudzoziemcy zostali wczoraj zwolnieni z aresztu. ... Wśród zatrzymanych obcokrajowców ponad 90 procent stanowili Niemcy... 

Sędzia Małek powiedział, że jeszcze dziś do śródmiejskiego sądu trafi kolejnych kilkadziesiąt wniosków dotyczących wydarzeń z piątku i będą one dotyczyły polskich obywateli. 

Po zamieszkach przy okazji Marszu Niepodległości i Kolorowej Niepodległej policja zatrzymała 210 osób, w tym 92 obywateli Niemiec. Stołeczny ratusz oszacował straty po ulicznych zamieszkach na ponad 72 tysiące złotych.

Jaki z tego wniosek?, że wszyscy posiadacze paszportów zagranicznych są albo nie winni, albo byli zamieszani tylko w wykroczenie??? W Polsce pokazanie paszportu to jak immunitet?.

BRAWA DLA ANTYPOLSKIEJ WŁADZY!!! Naprawdę wykazali się maksymalnym antypolonizmem. Przyjeżdza Niemiecka czerwona hołota i niszczy miasto a "nasze władze" wypuszczają ich do domu.

Nie wiem jak wam, ale mi skoczyło ciśnienie jak zobaczyłem tego newsa. Osobiście uczestniczyłem w przygotowaniach do Święta Niepodległości i całą noc razem z innymi Narodowcami pilnowałem pomnika Dmowskiego przed lewakami!!! a podczas Marszu wszystko dokładnie obserwowałem. Policja współpracowała z czerwoną bandą antypolaków....

źródła: 

//fakty.interia.pl/raport/zamieszki-w-warszawie/news/niemieccy-anarchisci-na-wolnosci-wiekszosc-bez-zarzutow,1720472

//wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,10633449,Niemieccy_anarchisci_na_wolnosci__Wiekszosc___bez.html

//miziaforum.wordpress.com/2011/11/13/11-listopad-niemcy-juz-w-domu-polacy-w-pierdlu-czyli-bezkarny-werwolf/

KOMENTARZE

 • Paszporty UE
  sąd polski nie może ukarać obcokrajowca, który dokonał wykroczenia przeciw polskiemu prawu.
  Lecz chwilowo mieszkający obcokrajowiec z UE w Polsce jednak może głosować w wyborach parlamentarnych.
  Ja to jest?
 • Re: "Przyjeżdza Niemiecka czerwona hołota i niszczy miasto a "nasze władze" wypuszczają ich do domu."
  Winien jest kryzys, a za kryzys winien jest Kaczyński, hłe hłe, hłe....

  Ciekawe, że kryzysu nie ma na zamykanie polskich obywateli, fetujących tych, dla których Bóg, Honor, Ojczyzna były nadrzędne.

  Tusk jest głupi bo mógł kazać aresztować Piłsudskiego i Dmowskiego, głównych spławców migłeny, histełii i łozstłoju nełwowego płemieła.
  A jak już o Tusku mowa to...
  herr Tusk - po zaprzysiężeniu rządu won do dymisji ! Dymisja dla HGW ! Na otarcie łez Bronek wręczy Orła Białego za oddanie w walce z polskimi faszystami, qooźwaaa !

  Pozdrawiam.

  PS. Prezpraszam, ale poważnie o nich to już nie mogę, a kląć z kolei nie chcę.
 • Nie dziwi mnie to.
  Wypuszczenie niemieckich lewackich bojówkarzy praktycznie bez żadnych konsekwencji to tylko kolejny dowód na to, że Polska jest kondominium niemiecko-rosyjskim. W Polsce można bezkarnie gnoić Polaków.
 • Bojówkarze (?) anarchiści (?)
  To był zwyczajny desant oddziałów sąsiedniego państwa. Tak należy oceniać wydarzenia w dniu święta RP !
 • Niemcy
  Do zobaczenia za rok. Będziemy czekać jak 1 września 1939.
 • @sowa13
  Sąd polski może ale nie chce. Aby Deutsche Banditten zbyt długo nie byli zatrzymani ściągnięto nawet prokuratorów z urlopu.

  Obywatel UE, zameldowany na pobyt stały (nie chwilowo) w Polsce może brać udział w wyborach do parlamentu UE (musi się zdecydować albo u siebie (ambasada) albo u nas. Dwa razy nie może).
  Moze tez brać udział w wyborach komunalnych.
  W wyborach do Sejmu może być najwyżej osobą towarzyszącą dla glosującego obywatela Polski.
 • @Marek Kajdas
  //Do zobaczenia za rok. Będziemy czekać jak 1 września 1939.//

  Ten winien byc ukarany ktory w Niemczech szkoli i finansuje tę bandę.
  Ale do tego my musimy stworzyc struktury i wywalic zdrajców z rzadu i zmienic ustroj.
 • Znak środkowego palca
  Nie wiem czy zauważyliście, że charakterystycznym i masowym gestem dla kamer i grup niepodległościowych było pokazywanie przez żydo-komunę palca środkowego, czyli znaku FUCK YOU! Widziałem jak tak samo zachowywali się Żydzi wizytujący obóz w Oświęcimiu. Wniosek: jest to ich ulubiony gest w stronę Polakow.
 • Albo nie ma chuliganów albo nie kolaborują z władzą.
  72tys.zł strat, po wynajęciu Niemców i po prowokacjach, to w porównaniu do Londynu wielkie nic. Kompromitacja.
  Kto to organizował?
 • aut@r
  Pałki, gaz, kominiarki - zabezpieczone 11 listopada
  Kilkadziesiąt drewnianych pałek, gazy pieprzowe, petardy, czapki bejsbolówki ze wzmocnieniami, ochraniacze na kolana, tarcze zrobione z płyt i styropianu oraz kastet – te przedmioty zabezpieczyli policjanci na Nowym Świecie podczas obchodów Święta Niepodległości. Funkcjonariusze interweniowali, gdy grupa zamaskowanych mężczyzn zaatakowała przechodniów z flagami i powaliła ich na ziemię. Mężczyźni ci, na widok policji ukryli się w jednej z restauracji przy Nowym Świecie. W tym miejscu zostało zatrzymanych 113 osób – w przeważającej większości obywateli Niemiec.

  http://www.policja.waw.pl/portal/pl/1/16593/Palki_gaz_kominiarki__zabezpieczone_11_listopada.html
 • aut@r
  Pałki, gaz, kominiarki - zabezpieczone 11 listopada
  Kilkadziesiąt drewnianych pałek, gazy pieprzowe, petardy, czapki bejsbolówki ze wzmocnieniami, ochraniacze na kolana, tarcze zrobione z płyt i styropianu oraz kastet – te przedmioty zabezpieczyli policjanci na Nowym Świecie podczas obchodów Święta Niepodległości. Funkcjonariusze interweniowali, gdy grupa zamaskowanych mężczyzn zaatakowała przechodniów z flagami i powaliła ich na ziemię. Mężczyźni ci, na widok policji ukryli się w jednej z restauracji przy Nowym Świecie. W tym miejscu zostało zatrzymanych 113 osób – w przeważającej większości obywateli Niemiec.

  http://www.policja.waw.pl/portal/pl/1/16593/Palki_gaz_kominiarki__zabezpieczone_11_listopada.html
 • @Marek Kajdas
  No- chyba żartujesz...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031