Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
59 postów 16 komentarzy

Kryptonim Prawda

Kryptonim Prawda - Bóg, Honor i Ojczyzna!

Dowód na współpracę polskiej (?) policji z niemieckimi i rodzimymi "antyfaszystami" - FASZYSTAMI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Najgorszą ze zbrodni jest zdrada Narodu i współpraca z wrogiem

Znaleziony na YT film, nagrany 11 listopada w czasie tzw. „Kolorowej niepodległej”. Film pokazuje jak naprawdę wyglądała ta impreza (a przynajmniej jej fragment). I jak wyglądały faszystowskie niemieckie bojówki.

Niemieckie bojówki schroniły się w kawiarni "Nowy Wspianiały Świat" należącej do "Krytyki Politycznej":

Niemieckie FASZYSTOWSKIE bojówki pojawiły się w Polsce za sprawą „Porozumienia 11 listopada” którego Krytyka Polityczna jest przodującym „WPÓLNIKIEM”. To właśnie te niemieckie FASZYSTOWSKIE  bojówki wywołały zamieszki w Warszawie, biły przypadkowych przechodniów a nawet próbowały pobić grupę rekonstrukcyjną z okresu Powstania Listopadowego / ciekawe dlaczego mając świetne wyposażenie dowódca grupy nie podał komendy” BAGNET NA BROŃ/. A potem jakby nic się nie stało, w asyście współpracującej z nimi policji schroniły się w lokalu „Krytyki Politycznej” pod opiekuńcze skrzydełka rodzimego antyfaszystowskiego FASZYSTY parteigenose Sierakowskiego, do którego policja zgodnie z wcześniejszą umową nie weszła /w zamian ganiając i bijąc uczestników marszu z polskimi narodowymi flagami/ nie wchodziła.

Na stronie 11listopada.org nawet dziś można przeczytać o „antyfaszystowskich” FASZYSTACH:

„Antyfaszyści  z Niemiec, tak samo jak antyfaszyści z Czech czy Białorusi, ale przede wszystkim z całej Polski przyjechali do Warszawy aby wesprzeć Porozumienie 11.11. Nie ukrywaliśmy tego i nie wstydzimy się tego, gdyż sprzeciw wobec tendencji skrajnie prawicowych w Europie wymaga międzynarodowego zaangażowania.”

Wspomniana „antyfaszystowsko” – FASZYSTOWSKA „Krytyka Polityczna” w pełni korzysta z dofinansowania i wsparcia pani prezydent W-wy Gronkiewicz – Waltz oraz wielu wielu instytucji „antyfaszystowsko” – FASZYSTOWSKICH  w tym m.in. miasta stołecznego Warszawy ze wspomnianą HGW . Krytyka Polityczna wynajmuje ogromny lokal w centrum Warszawy od miasta na bardzo preferencyjnych zasadach /oczywiście pomocna jak zawsze w tym przedsięwzięciu jest nieoceniona wspomniana H.G.W/.

Absolutnie nie jest prawdą, że wszyscy niemieccy FASZYSTOWSCY bojówkarze zostali zatrzymani na Nowym Świecie /to było tak na wsiakij pożarnyj dla TV aby pokazano jak policja jest aktywna w niedzielę bez zbędnych ceregieli zostali przez policję wypuszczeni PO interwencji znnych działaczy/. Na filmie są pokazani jak zamaskowani niemieccy FASZYSTOWSCY  bojówkarze „obstawiają” „Kolorową” w środku Warszawy w dniu narodowego i państwowego święta, przy aplauzie Kazimiery Szczuki i Mikołaja Lizuta, Róży Thun!!!, Ryszarda Kalisza, Pawła Smoleńskiego, Jacka Żakowskiego oraz dwukrotnie zaatakowali i próbowali pobić reportera /oczywiście przy stoickim spokoju policji odsyłałającej „tradycyjnie” na komisariat policji / tylko dlatego, że miał w ręku kamerę, w tym raz poza kordonem.

Stąd nasuwa się prosty wniosek: POLSKA POLICJA WSPÓŁPRACOWAŁA AKTYWNIE Z NIEMIECKIMI FASZYSTOWSKIMI BOJÓWKARZAMI.

Oddziały policji bez problemu są przepuszczane przez teren zajęty przez NIEMIECKIE!!! bojówki. A wewnątrz kordonu nie widać oznakowanych i nieoznakowanych policjantów co powoduje następny wniosek: POLICJA WSPÓŁPRACOWAŁA Z LEWAKAMI W PRÓBIE ROZBICIA MARSZU i SPROWOKOWANIA ZAMIESZEK!!! .

Absolutnie nie było widać też wozów transmisyjnych, stanowisk dla dziennikarzy i kamer. Czyżby stacje telewizyjne nie transmitowały „Kolorowej”? co za „faux pass” dla organizatorów „kolorowych’ jak tak można???? A może: TELEWIZJE NALEŻAŁY DO KOALICJI ROZBIJACKIEJ i PROWOKATORSKIEJ ????

A następnego dnia, 12 listopada wieczorem, aktywnie wspierający tę antyfaszystowsko- FASZYSTOWSKĄ imprezę i jej organizatorów red. Jacek Żakowski pojawia się w lokalu Krytyki Politycznej, wspólasa „Porozumienia 11 listopada”, które absolutnie „nie wstydzi” się /a czegóż? Co to oni Polacy są czy co??/ obecności niemieckich FASZYSTOWSKICH bojówek w Polsce i razem z niejekim Michałem Sutowskim zniknęli w części biurowej na górze widocznie szkopom trzeba było kasę wypłacić?.

No cóż red. Jacek Żakowski jest nie tylko dziennikarzem mediów lewackich i postkomunistycznych takich, jak Tok FM i Polityka, ale jest też kierownikiem Katedry Dziennikarstwa Collegium Civitas, która to katedra ponoć kształci polskich(?) dziennikarzy. CZY ABY NA PEWNO????

PS.

A tu są następne dowody na używanie prowokatorów:

źródło, Stowarzyszenie Wierni Polsce Suwerennej:

//wiernipolsce.wordpress.com/2011/11/14/dowod-na-wspolprace-polskiej-policji-z-niemieckimi-i-rodzimymi-%E2%80%9Eantyfaszystowskimi%E2%80%9D-faszystami/

KOMENTARZE

 • Autor
  Proszę o wycofanie tego plagiatu. Pzdr
 • @Lancelot
  Oryginał znajduje się tu: http://bombardier.nowyekran.pl/post/37536,dowod-na-wspolprace-polskiej-policji-z-niemieckimi-i-rodzimymi-antyfaszystowskimi-faszystami
 • Kryptonim Prawda — CZY raczej "Kryptonim plagiat!"
  * * *

  I to jescze pod szumnym polskim hasłem...

  WSTYDŹ SIĘ PSEUDO AUTORZE ZA TEN CHAMSKI PLAGIAT!

  *
 • @Andy-aandy
  TU każdy wpis jest plagiatem. Wnioskuję o usunicie gostka z NE.
 • @Lancelot
  Dokładnie, pomijając już kwestie plagiatów, to po protu po co umieszczać dwa razy to samo i tylko zamulać portal!
 • w notatce brakuje informacji, że
  ok 15:30 z "kolorowej" wychodził Palikot, Biedroń i A.Grodzka.
  Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031