Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
59 postów 16 komentarzy

Kryptonim Prawda

Kryptonim Prawda - Bóg, Honor i Ojczyzna!

Dowód na współpracę polskiej (?) policji z niemieckimi i rodzimymi "antyfaszystami" - FASZYSTAMI

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Najgorszą ze zbrodni jest zdrada Narodu i współpraca z wrogiem

Znaleziony na YT film, nagrany 11 listopada w czasie tzw. „Kolorowej niepodległej”. Film pokazuje jak naprawdę wyglądała ta impreza (a przynajmniej jej fragment). I jak wyglądały faszystowskie niemieckie bojówki.

Niemieckie bojówki schroniły się w kawiarni "Nowy Wspianiały Świat" należącej do "Krytyki Politycznej":

Niemieckie FASZYSTOWSKIE bojówki pojawiły się w Polsce za sprawą „Porozumienia 11 listopada” którego Krytyka Polityczna jest przodującym „WPÓLNIKIEM”. To właśnie te niemieckie FASZYSTOWSKIE  bojówki wywołały zamieszki w Warszawie, biły przypadkowych przechodniów a nawet próbowały pobić grupę rekonstrukcyjną z okresu Powstania Listopadowego / ciekawe dlaczego mając świetne wyposażenie dowódca grupy nie podał komendy” BAGNET NA BROŃ/. A potem jakby nic się nie stało, w asyście współpracującej z nimi policji schroniły się w lokalu „Krytyki Politycznej” pod opiekuńcze skrzydełka rodzimego antyfaszystowskiego FASZYSTY parteigenose Sierakowskiego, do którego policja zgodnie z wcześniejszą umową nie weszła /w zamian ganiając i bijąc uczestników marszu z polskimi narodowymi flagami/ nie wchodziła.

Na stronie 11listopada.org nawet dziś można przeczytać o „antyfaszystowskich” FASZYSTACH:

„Antyfaszyści  z Niemiec, tak samo jak antyfaszyści z Czech czy Białorusi, ale przede wszystkim z całej Polski przyjechali do Warszawy aby wesprzeć Porozumienie 11.11. Nie ukrywaliśmy tego i nie wstydzimy się tego, gdyż sprzeciw wobec tendencji skrajnie prawicowych w Europie wymaga międzynarodowego zaangażowania.”

Wspomniana „antyfaszystowsko” – FASZYSTOWSKA „Krytyka Polityczna” w pełni korzysta z dofinansowania i wsparcia pani prezydent W-wy Gronkiewicz – Waltz oraz wielu wielu instytucji „antyfaszystowsko” – FASZYSTOWSKICH  w tym m.in. miasta stołecznego Warszawy ze wspomnianą HGW . Krytyka Polityczna wynajmuje ogromny lokal w centrum Warszawy od miasta na bardzo preferencyjnych zasadach /oczywiście pomocna jak zawsze w tym przedsięwzięciu jest nieoceniona wspomniana H.G.W/.

Absolutnie nie jest prawdą, że wszyscy niemieccy FASZYSTOWSCY bojówkarze zostali zatrzymani na Nowym Świecie /to było tak na wsiakij pożarnyj dla TV aby pokazano jak policja jest aktywna w niedzielę bez zbędnych ceregieli zostali przez policję wypuszczeni PO interwencji znnych działaczy/. Na filmie są pokazani jak zamaskowani niemieccy FASZYSTOWSCY  bojówkarze „obstawiają” „Kolorową” w środku Warszawy w dniu narodowego i państwowego święta, przy aplauzie Kazimiery Szczuki i Mikołaja Lizuta, Róży Thun!!!, Ryszarda Kalisza, Pawła Smoleńskiego, Jacka Żakowskiego oraz dwukrotnie zaatakowali i próbowali pobić reportera /oczywiście przy stoickim spokoju policji odsyłałającej „tradycyjnie” na komisariat policji / tylko dlatego, że miał w ręku kamerę, w tym raz poza kordonem.

Stąd nasuwa się prosty wniosek: POLSKA POLICJA WSPÓŁPRACOWAŁA AKTYWNIE Z NIEMIECKIMI FASZYSTOWSKIMI BOJÓWKARZAMI.

Oddziały policji bez problemu są przepuszczane przez teren zajęty przez NIEMIECKIE!!! bojówki. A wewnątrz kordonu nie widać oznakowanych i nieoznakowanych policjantów co powoduje następny wniosek: POLICJA WSPÓŁPRACOWAŁA Z LEWAKAMI W PRÓBIE ROZBICIA MARSZU i SPROWOKOWANIA ZAMIESZEK!!! .

Absolutnie nie było widać też wozów transmisyjnych, stanowisk dla dziennikarzy i kamer. Czyżby stacje telewizyjne nie transmitowały „Kolorowej”? co za „faux pass” dla organizatorów „kolorowych’ jak tak można???? A może: TELEWIZJE NALEŻAŁY DO KOALICJI ROZBIJACKIEJ i PROWOKATORSKIEJ ????

A następnego dnia, 12 listopada wieczorem, aktywnie wspierający tę antyfaszystowsko- FASZYSTOWSKĄ imprezę i jej organizatorów red. Jacek Żakowski pojawia się w lokalu Krytyki Politycznej, wspólasa „Porozumienia 11 listopada”, które absolutnie „nie wstydzi” się /a czegóż? Co to oni Polacy są czy co??/ obecności niemieckich FASZYSTOWSKICH bojówek w Polsce i razem z niejekim Michałem Sutowskim zniknęli w części biurowej na górze widocznie szkopom trzeba było kasę wypłacić?.

No cóż red. Jacek Żakowski jest nie tylko dziennikarzem mediów lewackich i postkomunistycznych takich, jak Tok FM i Polityka, ale jest też kierownikiem Katedry Dziennikarstwa Collegium Civitas, która to katedra ponoć kształci polskich(?) dziennikarzy. CZY ABY NA PEWNO????

PS.

A tu są następne dowody na używanie prowokatorów:

źródło, Stowarzyszenie Wierni Polsce Suwerennej:

//wiernipolsce.wordpress.com/2011/11/14/dowod-na-wspolprace-polskiej-policji-z-niemieckimi-i-rodzimymi-%E2%80%9Eantyfaszystowskimi%E2%80%9D-faszystami/

KOMENTARZE

 • Autor
  Proszę o wycofanie tego plagiatu. Pzdr
 • @Lancelot
  Oryginał znajduje się tu: http://bombardier.nowyekran.pl/post/37536,dowod-na-wspolprace-polskiej-policji-z-niemieckimi-i-rodzimymi-antyfaszystowskimi-faszystami
 • Kryptonim Prawda — CZY raczej "Kryptonim plagiat!"
  * * *

  I to jescze pod szumnym polskim hasłem...

  WSTYDŹ SIĘ PSEUDO AUTORZE ZA TEN CHAMSKI PLAGIAT!

  *
 • @Andy-aandy
  TU każdy wpis jest plagiatem. Wnioskuję o usunicie gostka z NE.
 • @Lancelot
  Dokładnie, pomijając już kwestie plagiatów, to po protu po co umieszczać dwa razy to samo i tylko zamulać portal!
 • w notatce brakuje informacji, że
  ok 15:30 z "kolorowej" wychodził Palikot, Biedroń i A.Grodzka.
  Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031