Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
59 postów 16 komentarzy

Kryptonim Prawda

Kryptonim Prawda - Bóg, Honor i Ojczyzna!

To humaniści rządzą światem!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Chciałbym wam przedstawić kilka moich przemyśleń odnośnie obecnego systemu indoktrynacji udebilniającej.

Żyjemy w całkowicie socjalistycznym świecie rządzonym przez wąską grupę degeneratów, którym nie chciało się pracować i wpadli na genialny pomysł, że będą panami a reszta ludzkości spełni ich wszystkie zachcianki. 

Prawda jest taka, że musieli opracować plan dzięki któremu wmówią ludziom, że są tylko zwierzętami bez duszy i wynikiem procesu ewolucji. Zresztą Darwin był masonem wysokiego stopnia i zrobił to na zlecenie swoich braci współplemiennych spod znaku gwiazdy Dawida. Do dzisiaj jego teoria ewolucji jest tylko teorią i nie powinniśmy uczyć dzieci w szkołach tych Darwinowskich wypocin.
 
Rzecz w tym, że człowiek, który od dziecka jest wychowywany w wierze, że pochodzi od małpy staje się tak jak małpa tylko zwierzęciem i wtedy łatwiej kontrolować każdy aspekt życia tego współczesnego niewolnika systemu. Człowiek zezwierzęcony, czyli przyjmujący za prawdę absolutną doktrynę materializmu staje się trybikiem w maszynie żydomasonerii, dla której najważniejszy jest współczynnik wydajności.
 
Człowiek zmaterializowany staje się umysłem ścisłym, który potrafi tylko bazować w swoim myśleniu na tym co ktoś wymyślił. Nie jest w stanie wyjść poza schemat myślenia jaki narzuca presja społeczna i stworzony system niewolnictwa
 
To Humaniści tworzą historię i potem jak wezmą władzę w swoje ręce to narzucają ścisłym umysłom sposób myślenia przez, który mogą nad nimi sprawować kontrolę. Ścisłe umysły myślą lewą półkulą a humanistyczne prawą, naprzemiennie, lub obiema naraz.
 
Obecny system kształci umysły ścisłe i to jest problem, bo większość ludzi nie rozumie systemu i stają się niewolnikami. Umysł ścisły jest tak zniewolony, że nie wie, że jest tylko niewolnikiem.
 
Trzeba zrozumieć, że nauka to religia narzucona przez tajne stowarzyszenia, które musiały wydziedziczyć człowieka z jego boskości. Masoni są humanistami a umysł ścisły jest ateistą. Humaniści potrafią myśleć abstrakcyjnie.
 
Dlatego 2 + 2 = 5 i nikt mi nie wmówi, że białe jest białe, a czarne jest czarne! Zrozumieliśmy się?

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031