Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
59 postów 16 komentarzy

Kryptonim Prawda

Kryptonim Prawda - Bóg, Honor i Ojczyzna!

To humaniści rządzą światem!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Chciałbym wam przedstawić kilka moich przemyśleń odnośnie obecnego systemu indoktrynacji udebilniającej.

Żyjemy w całkowicie socjalistycznym świecie rządzonym przez wąską grupę degeneratów, którym nie chciało się pracować i wpadli na genialny pomysł, że będą panami a reszta ludzkości spełni ich wszystkie zachcianki. 

Prawda jest taka, że musieli opracować plan dzięki któremu wmówią ludziom, że są tylko zwierzętami bez duszy i wynikiem procesu ewolucji. Zresztą Darwin był masonem wysokiego stopnia i zrobił to na zlecenie swoich braci współplemiennych spod znaku gwiazdy Dawida. Do dzisiaj jego teoria ewolucji jest tylko teorią i nie powinniśmy uczyć dzieci w szkołach tych Darwinowskich wypocin.
 
Rzecz w tym, że człowiek, który od dziecka jest wychowywany w wierze, że pochodzi od małpy staje się tak jak małpa tylko zwierzęciem i wtedy łatwiej kontrolować każdy aspekt życia tego współczesnego niewolnika systemu. Człowiek zezwierzęcony, czyli przyjmujący za prawdę absolutną doktrynę materializmu staje się trybikiem w maszynie żydomasonerii, dla której najważniejszy jest współczynnik wydajności.
 
Człowiek zmaterializowany staje się umysłem ścisłym, który potrafi tylko bazować w swoim myśleniu na tym co ktoś wymyślił. Nie jest w stanie wyjść poza schemat myślenia jaki narzuca presja społeczna i stworzony system niewolnictwa
 
To Humaniści tworzą historię i potem jak wezmą władzę w swoje ręce to narzucają ścisłym umysłom sposób myślenia przez, który mogą nad nimi sprawować kontrolę. Ścisłe umysły myślą lewą półkulą a humanistyczne prawą, naprzemiennie, lub obiema naraz.
 
Obecny system kształci umysły ścisłe i to jest problem, bo większość ludzi nie rozumie systemu i stają się niewolnikami. Umysł ścisły jest tak zniewolony, że nie wie, że jest tylko niewolnikiem.
 
Trzeba zrozumieć, że nauka to religia narzucona przez tajne stowarzyszenia, które musiały wydziedziczyć człowieka z jego boskości. Masoni są humanistami a umysł ścisły jest ateistą. Humaniści potrafią myśleć abstrakcyjnie.
 
Dlatego 2 + 2 = 5 i nikt mi nie wmówi, że białe jest białe, a czarne jest czarne! Zrozumieliśmy się?

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031