Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
59 postów 16 komentarzy

Kryptonim Prawda

Kryptonim Prawda - Bóg, Honor i Ojczyzna!

dr Bohdan Szucki zaprasza na Marsz Niepodległości 11 listopada

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mówi dr Bohdan Szucki - Honorowy Prezes Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych,

który w czasie II wojny i komunizmu był nazywamy przez władze "faszystą", z racji swojej walki o Niepodległą Polskę.

Zachęcamy również do przeczytania jego wspomnień partyzanckich z dawnych lat:

//it.home.pl/nsz/nsz/texts/wpnsz.htm

uwaga - dr Bohdan Szucki nadal żyje i ma się świetnie... Komunistyczno-faszystowska lewacja w internecie próbuje zdezorganizować nasz Marsz i na różnych stronach podała fałszywe informacje o rzekomej śmierci tego Wielkiego Patrioty, który będzie uczestniczył w naszym Narodowym Odrodzeniu.

Jest to typowa neostalinowska zagrywka tzw. "V kolumny" agentów, którzy nienawidzą Polskości i chcą osłabić nas ze wszystkich stron. Nasz przyjaciel dr. Eugeniusz Sendecki zadzwonił do Bohdana i okazało się, że ktoś nam podsuwa "świnię" i robi "fałszywą" robotę:

//cwiecekjan.dolnoslazacy.pl/5138,zmarl_dr_bohdan_szucki_prezes_zwiazku_zolnierzy_narodowych_sil_zbrojnych.html

//uni.cal24.pl/wp/?p=45707

Prowadzimy śledztwo i staramy się docieć z imienia i nazwiska kto w internecie puścił tę fałszywą informację

czym jest Ojczyzna?

Odznaczenie dr. Bohdana Szuckiego

KOMENTARZE

 • poznałem Pana Szuckiego w roku 1996-tym
  ...jak działałem w ZChN. Współpracował wtedy z naszą partią. Nie pamiętam, czy był formalnie członkiem ZChN, ale chyba tak. Bardzo dobry człowiek i życzliwy.
  Dowiedziałem się, że zmarł - tuż przed Świętem Wszystkich Świętych.
  Cześć Jego Pamięci!
 • ...
  To prawda, Polska nie jest niepodległa, ale różni tacy wola ciągle prowadzić spór o symbole i o to, czy iść i czy to jest prowokacja, a jak się z nimi nie zgadzasz to ban, na tym polega dyskusja, śmiechu warte... Kolejna koncesjonowana opozycja...dla idiotów...

  Przecież to jest haniebne, że na tym portalu ludzie nazywają naszych polskich bohaterów z ONR-u MW, SN, NSZ, którzy za Polskę poświęcili wszystko, dzisiaj ośmielają się porównywać ich z nazistami, niemieckimi faszystami czy nawet z bolszewizmem, a pan Kajdas pisze, że zdelegalizowano masonerię, tak zdelegalizowano, ale tylko francuską, a szkocka i regularna mogła sobie działać dalej w spokoju, to samo z komunistami, tak z nimi walczyli (sanacja), że potem już po 1945 roku ci sami komuniści mordowali Polaków... Przykład Humera alias Umer...
 • KŁAMSTWO !!!
  Coś mnie tknęło i zadzwoniłem do Pana Bohdana. W słuchawce usłyszałem jego głos. Czuje się świetnie i ustala - kto rozpuścił fałszywą pogłoskę, że zmarł!
  No proszę - ktoś nam robi fałszywą robotę.
  Proszę o dementowanie tej fałszywej informacji - że Bohdan Szucki rzekomo nie żyje.
 • @Eugeniusz Sendecki
  Panie Eugeniuszu, no ja już nie chciałem tego komentować, bo jakoś mnie się o moje uszy nie obiła taka smutna wiadomość, ale ja tutaj od niedawna zamieszczam swoje teksty, a i tak już sobie narobiłem wielu wrogów, to nie chciałem znowu pisać i kogoś poprawiać.

  Gorąco pozdrawiam...
 • @Eugeniusz Sendecki
  P.s.

  Ale dobrze, że pan jest na posterunku i, że można na panu polegać, jak na Zawiszy. :))
 • .
  http://collector.nowyekran.pl/post/36218,dr-bohdan-szucki-zaprasza-na-marsz-niepodleglosci-wideo
 • @Paweł Tonderski
  Sprawę fałszywki z rzekomym zgonem Bohdana Szuckiego, nestora środowiska NSZ-etowskiego należy rozpatrywać w kontekście gry o zdominowanie Marszu Niepodległosci przez środowiska WASP-owskie, zablokowanie myślenia kategoriami narodowymi podczas Dnia Niepodległości, zatajenia prawdy o Ukladzie z Dorotheenstrasse i budowy PiS-bis poza kontrolą sił narodowych.
  #
  A Zawiszę też znam. Bardzo się dobrze zapowiadał podczas moich czasów lubelskich (1995-2000). Służby Bertone, jak się zorientowały, że ma spory potencjał narodowy, całkowicie niekontrolowalny nawet przez redemptorystów - usiłowały go zdmuchnąć jak świecę, ale się bidaka nie poddał łatwo. Złamali go dopiero w 2007-mym podczas słynnego lania narodowców przed uchwaleniem Traktatu Lizbońskiego.
 • zaproszenia dla czlonkow KPRM
  Uprzejmie prosze organizatorow o oficjalne zaproszenie i prośbę o wsparcie pana Władysława Bartoszewskiego, oraz opublikowanie jego odpowiedzi.

  wladyslaw.bartoszewski@kprm.gov.pl
 • @Mirosław Kraszewski
  A co mają wspólnego organizatorzy Marszu Niepodległości z panem Władysławem Bartoszewskim i z jego jakimkolwiek wspieraniem? Czy pan kpi?
 • @Mirosław Kraszewski
  To pan Władysław Bartoszewski wybiera się również na ten Marsz?
 • @Mirosław Kraszewski
  ma Pan bardzo dobre poczucie czarnego humoru...
 • @Marsz Niepodległości
  Chodzi mi o zaprezentowanie czytelnikom NE jego odpowiedzi.

  Pozdeawiam
 • NSZ to jest to
  Zdecydowanie trzeba prezentować ostatnich Żołnierzy NSZ, Żołnierzy Wyklętych nawet przez niektórych "patriotów". Klipy, Panowie wypowiedzi, wywiady, wspomnienia.
 • @Marek Kajdas
  Aby potem niektórzy blogerzy porównywali ich do nazistów, bolszewików i niemieckich faszystów? A przecież w Niemczech nie było faszyzmu. Był we Włoszech i Hiszpanii.
 • @Paweł Tonderski
  Mam nadzieję że zadbacie o bezpieczeństwo Pana Szuckiego. W takim tłumie starszy człowiek wymaga nie tylko realnego bezpieczeństwa, ale jeszcze tego słynnego POCZUCIA, które daje bliska obecność silnych, stale przy Nim obecnych ludzi.
  Czy zalecacie jakieś zabezpieczenia na uszy (LRAD!)?
  Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031