Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
59 postów 16 komentarzy

Kryptonim Prawda

Kryptonim Prawda - Bóg, Honor i Ojczyzna!

11 listopada dumnie przemaszerujemy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

"ANTIFA to nosiciele HIVA"

źródło: //historieodklamane.salon24.pl/359561,11-listopada-maszerujmy

Zachęcam do udziału w Marszu Niepodległości. Niech 11 listopada w Warszawie będzie godną i potężną manifestacją kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Maszerując pod pomnik Romana Dmowskiego, oddajmy również hołd temu wybitnemu współtwórcy niepodległej Polski. Zademonstrujmy nasz patriotyzm i przywiązanie do Narodu. Niech w tym roku pojawi się nas więcej, aniżeli w roku poprzednim.
 
Wulgarna nagonka lewicowych środowisk, sprzyjających im mediów oraz pomówienia wobec organizatorów Marszu zdają się tylko dodatnio wpływać na frekwencję. Coraz więcej bowiem osób dostrzega obłudę i zagrożenia cywilizacyjne, jakie niosą ze sobą przeciwnicy świętowania tej wspaniałej rocznicy. Kierowane pod adresem uczestników manifestacji oskarżenia o faszyzm, czy nazizm są niczym innym jak potwarzą.
 
Husaria - Bóg, Honor i Ojczyzna:
 
 
Szwadron 97 - Pamiętaj:
 
 
Starsi – zasłużeni Ojczyźnie ludzie, których nie brak w Honorowym Komitecie Poparcia Marszu Niepodległości, doskonale pamiętają bowiem czasy, gdy za pomocą tego rodzaju obelg starano się zdyskredytować po wojnie polskich patriotów. Obecnie, środowiska przeciwne Marszowi, których korzenie tkwią w zbrodniczych ideologiach, sięgnęły po identyczne środki. Podobnie jak w latach 40-tych i 50-tych, kiedy komuniści określali przeciwników władzy ludowej mianem faszystów, tak i teraz wyznawcy „nowych postępowych idei” posuwają się do łgarstw.
 
Lewicowi aktywiści zarzucają zatem uczestnikom patriotycznego przemarszu inklinacje hitlerowskie. Nic bardziej kłamliwego, zważywszy, że tegoroczną inicjatywę Marszu poparli znani kombatanci walk z niemieckim najeźdźcą. Są wśród nich m.in.:
 
- Stanisław Oleksiak, ps. „Kozic” (rocznik 1924) – Prezes Zarządu Głównego Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej
 
- dr Bohdan Szucki, ps. „Artur” (rocznik 1926)– żołnierz Narodowych Sił Zbrojnych, Prezes Honorowy Związku Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych
 
- oraz mjr Marian Pawełczak, ps. "Morwa" (rocznik 1923) - podkomendny legendarnego „Zapory”.  
 
Czy ludzie o tak nieposzlakowanej opinii, którzy za młodu wojowali z hitlerowcami wsparliby podejrzaną – neonazistowską inicjatywę?!
 
Za wyjątkowo bezczelne należy uznać zarzuty w stosunku do organizujących Marsz nacjonalistów. Lewicowi oponenci skarżą się, że oto mamy do czynienia ze sprytnie ukrytą inicjatywą neonazistowską. Ich zdaniem jest to kontynuacja skłonności nazistowskich, jakie rzekomo panowały wśród przedwojennych polskich narodowców. Tymczasem, nie kto inny jak właśnie polscy nacjonaliści udowodnili, jak ideowo obcy był im narodowy socjalizm. Podczas II wojny tysiące członków szeroko pojętego obozu narodowego padło ofiarą nazistowskiego totalitaryzmu. Dość przypomnieć niektórych spośród nich:
 
- 39-letni Jan Mosdorf – przywódca Obozu Narodowo-Radykalnego
 
- 61-letni profesor Witold Teofil Staniszkis(dziadek prof. Jadwigi Staniszkis) – Wiceprezes Zarządu Głównego konspiracyjnego Stronnictwa Narodowego
 
- 55-letni profesor ekonomista Roman Rybarski– polityk endecji
 
- 36-letni por. Wojska Polskiego Józef Mirochna – organizator struktur narodowej konspiracji w Małopolsce
 
- 41-letni Edward Zajączek– podbeskidzki działacz narodowy.
 
Wszyscy ci „polscy naziści” zostali zamordowani przez Niemców w obozie zagłady w Oświęcimiu.
 
Czy wobec tego podczas tegorocznego przemarszu lewacy przygotują podobną prowokację jak w roku minionym? Mam na myśli skandaliczny występ ogłupionych cudaków, którzy przebrali się w obozowe pasiaki z Gwiazdami Dawida. Nie dość, że inicjatorzy tego osobliwego protestu sfałszowali historię (wszak wielu narodowców podczas okupacji nie tylko zginęło w obozach koncentracyjnych, ale dodatkowo ratowało życie Żydom),to jeszcze co niektórzy pojawili się tam z dziećmi. A to już czysta głupota, biorąc pod uwagę emocje i pojedyncze przepychanki towarzyszące blokadzie. No, ale nie wymagajmy od lewicowych doktrynerów rozwagi. Poza tym na ulicy zawsze łatwiej prowokować przeciwników, a następnie liczyć na ochronę policji, ewentualnie można też ukryć się wśród kobiet i dzieci..
 
Tegoroczne obchody będą zapewne próbować zakłócić wszelkiej maści „awangardowi działacze”. Nie zabraknie flag w kolorach czerwonych, czarno-czerwonych i tęczowych. Pojawią się znani z napadów typu: „pięciu na jednego” – bojówkarze tzw. Antify. Nie wiadomo jeszcze jaką nową „promocję gadżetową” przygotują odchodzący do lamusa niechlubnej historii redaktorzy z „podupadłego organu” z Czerskiej (oby nigdy już się nie podniósł). Nie ma jednak czym się przejmować. Trzeba postępować w myśl staropolskiego przysłowia: „psy szczekają, karawana idzie dalej”.
 
Zapowiadana frekwencja Marszu musiała jednak nieco ostudzić zapał lewaków, skoro zwrócili się z prośbą o ratunek do swych niemieckich towarzyszy. A to już zakrawa na międzynarodowy skandal. Mamy więc do czynienia z sytuacją, kiedy nasza radykalna lewica liczy na to, iż z pomocą Niemców uda im się zakłócić obchody święta niepodległości suwerennego państwa polskiego. Zaiste, ich polegli w walce ze „słowiańskim żywiołem” na przestrzeni wieków pradziadowie, muszą być dumni ze swych prawnuków-lewaków.

Berlin 2002 r. Czy nasi zachodni sąsiedzi szykują nam w Warszawie podobne atrakcje uliczne?
 
Niestety, znani w Europie zachodniej z demolowania miast i burd z policją niemieccy „streetfighterzy” mogą się w stolicy przeliczyć. Jeżeli dojdzie z ich strony do prowokacji, to jeżeli „nie uspokoją” ich co bardziej krewcy uczestnicy Marszu, to zajmie się nimi nasza policja. A ta nie będzie się cackać na wzór zachodniej. Tu tłumienie zamieszek nie wygląda jak walki harcowników.
 
To nie Grecja, czy Włochy, gdzie lewacy biją policję. Polska policja bowiem za przeproszeniem się „nie obcyndala” i wali od razu z broni gładkolufowej. I na nic zdadzą się maski p.gaz, pałki i proce zaprawionych w bojach niemieckich zadymiarzy. Pozostaje przeto liczyć na to, że zatryumfuje wówczas zasada: „chuligani wysiadka! dziś rozróba, jutro wyrok i odsiadka !”
 
Niech więc wszyscy, którym sprawa polska leży na sercu pojawią się na Marszu. Niech zgodnie maszerują reprezentanci prawicy narodowej i konserwatywnej, monarchiści, narodowi radykałowie, autonomiczni nacjonaliści, działacze PiS oraz kibice. Niech nie zabraknie również ludzi niezrzeszonych – zwykłych patriotów. Bo ci, co będą blokować Marsz z umiłowaniem Ojczyzny z pewnością nie mają nic wspólnego.

KOMENTARZE

 • O ile ..Pana kumple z ONR nie ubiorą
  buciorów, mundurków i opasek na ręce oraz nie będą oddawać "salutu rzymskiego" :)
 • @a1a
  A wy się ubierzecie w obozowe pasiaki bo jesteście tak bezszczelni ,że za nic macie pamięć o tych milionach wymordowanych i to przez kogo faszystów niemieckich, których teraz sprowadzacie do Polski. Zero godności ,zero patriotyzmu.
 • @a1a
  Salut rzymski jest częścią lacińśkiego dziedzictwa cywilizacyjno-kulturowego. Prosze się zapoznać z wypowiedzią wybitnego polskiego artysty rzeźbiarza Bartłomieja Kurzeji i dokonac percepcji oraz afiliacji poglądowej;
  http://www.youtube.com/watch?v=AW2YmOzurd0

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031