Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
59 postów 16 komentarzy

Kryptonim Prawda

Kryptonim Prawda - Bóg, Honor i Ojczyzna!

Marsz Niepodległości już w pełni zarejestrowany!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Marsz już w pełni "zalegalizowany"

małe sprostowanie: Na stronie //www.facebook.com/Niepodleglosci.Marsz pojawiła się informacja, że marsz jest w pełni "zarejestrowany",cytuję:

Informacje o tym, że trasa Marszu Niepodległości jest niezarejestrowana w UM Warszawy są nieprawdziwe! Organizatorzy są w stałym kontakcie z przedstawicielami urzędu. Prosimy by nie kolportować fałszywych informacji.

Podałem złą informację, ponieważ zasugerowałem się wywiadem w Polsat News z Krzysztofem Bosakiem. Jeszcze kilka dni temu Marsz nie był w pełni zarejestrowany, ale teraz już jest "zalegalizowany". Przepraszam...

Również organizatorzy Marszu Niepodległości wykazali się nietaktem dziennikarskim, ponieważ powinni odrazu po pełnym zarejestrowaniu podać informację na stronę, lub Facebooka, że informacje podane w wywiadze w Polsat News są już przestarzałe...

//www.rp.pl/artykul/10,741391-Marsz-Niepodleglosci-11-listopada---lewica-bedzie-blokowac.html

sympatycy Porozumienia 11 Listopada skupiającego środowiska skrajnych lewicowców(bojówkarzy), którzy chcą zablokować marsz– już zarejestrowali w ratuszu cztery zgromadzenia. Wszystkie w czasie trwania marszu i w jego okolicach. Trzy na rogu ulic Marszałkowskiej i Pięknej w godz. 11.30 – 20 i jedno przy Marszałkowskiej nieopodal KFC w godz. 11 – 20.

Zgromadzenia te są zaplanowane nieopodal pl. Konstytucji, na którym w Święto Niepodległości o godz. 15 zbiorą się Narodowcy. W skład "Porozumienia" wchodzi ok. 80 różnych organizacji i środowisk wspierających idee czynnej blokady marszu:

wywiad z Bosakiem:

Istnieje przypuszczenie, że "ktoś" z GW włamał się na stronę internetową Marszu Niepodległości. Prokuratura została już poinformowana:

po więcej informacji o importowanych z zagranicy bojówkach lewackich proszę sięgnąć do poniższych linków:

1. Niemcy zablokują marsz niepodległości 11.11.11.

//marszniepodleglosci.nowyekran.net/post/31597,niemcy-zablokuja-marsz-niepodleglosci-11-11-11

2.Kto będzie blokował Marsz Niepodległości?

//marszniepodleglosci.nowyekran.net/post/32020,kto-bedzie-blokowal-marsz-niepodleglosci

3.Komunistyczną ANTIFĘ będzie ochraniał RAAF

//marszniepodleglosci.nowyekran.net/post/34466,komunistyczna-antife-bedzie-ochranial-raaf

4.Od Demokracji do Anarchii i Komunizmu:

//marszniepodleglosci.nowyekran.net/post/34472,od-demokracji-do-anarchii-i-komunizmu

5. Czerwona hołota zaatakuje?

//marszniepodleglosci.nowyekran.net/post/34509,czerwona-holota-zaatakuje

6. Rafał Ziemkiewicz donosi o przestępstwie:

//www.rp.pl/artykul/9133,742112-Proba-rozbicia-Marszu-Niepodleglosci.html

W poczuciu obywatelskiego obowiązku oraz w trosce o bezpieczeństwo publiczne zwracam uwagę władz na mające miejsce bezprawne działania grożące sprowadzeniem powszechnego zagrożenia.

Artykuł 52 kodeksu wykroczeń, przypomnę, stanowi w § 1:

"Kto przeszkadza lub usiłuje przeszkodzić w organizowaniu lub w przebiegu niezakazanego zgromadzenia (...) bezprawnie zajmuje lub wzbrania się opuścić miejsce, którym inna osoba lub organizacja prawnie rozporządza jako zwołujący lub przewodniczący zgromadzenia (...) posiadając przy sobie broń, materiały wybuchowe lub inne niebezpieczne narzędzia (...) podlega karze aresztu do 14 dni, karze ograniczenia wolności albo karze grzywny".

a w § 2:

"Podżeganie  i pomocnictwo są karalne".

W pogardzie dla tych przepisów porozumienie organizacji lewicowych, w tym odwołujących się do zbrodniczych ideologii maoizmu, trockizmu i tradycji lewackiego terroru lat 70., od wielu dni przygotowuje się jawnie i nawołuje do zablokowania i rozbicia przemocą manifestacji patriotycznej zaplanowanej w Święto Niepodległości 11 listopada, posługując się przy tym pomówieniem, jakoby czczenie tego święta było "propagowaniem faszyzmu".

Szczególny niepokój budzi planowany udział w tych działaniach członków anarchistycznych grup niemieckich powiązanych ideowo  i organizacyjnie z bojówkami, które niedawno zamieniły pokojowe manifestacje w Rzymie w festiwal ulicznego bandytyzmu.

Domagam się od organów państwa polskiego stanowczego i natychmiastowego przeciwdziałania podobnym aktom bandytyzmu w Polsce, a także pouczenia i ukarania mediów, których działania w tej sprawie w pełni wyczerpują znamiona "podżegania i pomocnictwa" w planowanych zamieszkach.

Rafał A. Ziemkiewicz, członek komitetu poparcia Marszu Niepodległości 2011

Janusz Korwin - Mikke kontra Krystian Legierski:

Komuniści chcą blokować Marsz:

Kto jest przeciwko Narodowcom?

Faszysta według Gazety Wyborczej - jak go rozpoznać

KOMENTARZE

 • To skandal
  oni ewdetnie chca doprowadzic do rewolty
 • @Nathanel
  Tez sie nad tym zastanawiam jeszcze nie slyszalem ze strony PiS-u slowa komentarza na temat niemieckich bojowek ciekaw jestem czy teraz zareaguja
 • Co się robi w Polsce ?
  skandal!!!!!!!!!!!
 • Kto odrzucił?
  Wróg się zdefiniował. Nazwiska proszę.
 • @Łażący Łazarz
  Ja trochę też. Co z tym wnioskiem. Był wadliwy, czy nie?
 • @Łażący Łazarz
  ot zwykła naiwność pani HGW ma jak widać w nosie przepisy w tym wyrok TK ale mnie to nie zaskakuje kalistan pokazuje ciąg dalszy swojego załganego oblicza ;))swoją drogą to typowe dla lewaków protestować przeciw niepodległośći polski z wsparciem niemieckich bojówek anarchistycznych ponury żart historii ps.jest na to obejście niech ktoś inny zgłosi wniosek na taki marsz a odrzuceni dziś przyłączą sie jako osoby prywatne ;))
 • @ckhopi
  nie powinni reagować bo to zwyczajna prowokacja by mogli następny miesiąc wałkować antyniemieckie i antylewicowe fobie i urojenia JK i PIS reakcja na to to zadanie ludzi jeśli szanują swoją własną ojczyzne we francji w stanach nikt by się na coś takiego nie poważył
 • Towarzyszka bufetowa musi wykonywać rozkazy
  Zsowietyzowana bufetowa z m. st. Warszawa, która otrzymała tę posadę za posłuszeństwo wobec postsowieckiej agentury w PO — wykonuje swoje obowiązki.

  Poprzednio, była zgoda władz Warszawy na bandyckie napady na modlące się pod krzyżem osoby — mimo tego, że zgodnie z prawem urząd nie powinien wydać zgody na zorganizowanie zgromadzenia w przypadku, "gdy jego odbycie może zagrażać życiu lub zdrowiu ludzi".

  Pragnący zyskać uznanie nowego prezydenta PRL-bis ze WSI bandyci informują władze Warszawy o zamiarze dokonywania aktów przemocy wobec spokojnych osób pod pretekstem "zorganizowania zgromadzenia publicznego" w nocy, w godzinach od 23:00 do 1:00 rano.

  Antykatoliccy bandyci dostają jednak zgodę władz miasta Warszawy na akty przemocy oraz bandytyzmu wobec spokojnych modlących się pod krzyżem starszych kobiet i innych osób...


  Tym razem zgodę znów otrzymują zsowietyzowani bandyci kierowani przez tow. Blumsztajna z GWna — bandyci głośno manifestujący swoją nienawiść do polskości i zamierzający siłą powstrzymać uczestników patriotycznego Marszu Niepodległości.

  Niczym za czasów tow. Stalina i rządów jego jego bandytów w PRL — tow. bufetowa wydaje zgodę postsowiekim bandyto i postgestapowskiej Antifie z Niemiec — na mordy polskich patriotów...

  *
 • W prawdziwie wolnej Polsce to łajdak powinien czuć strach — a teraz znów to bandyci straszą patriotów...
  ************************
  Bardzo proszę, uwierzcie mi, że Polska może być nasza, że może być dla nas, że może być dla naszych dzieci. Bardzo proszę, uwierzcie mi, że możemy skończyć z tym łajdactwem, że możemy skończyć z tymi kłamstwami.

  W prawdziwie wolnej Polsce to łajdak powinien czuć strach, a zwyczajny, przyzwoity człowiek powinien mieć możliwość, żeby wychowywać dziecko i żeby mu bez trudu tłumaczyć, co to jest dobro, co to jest zło. Bardzo proszę, uwierzcie mi, że razem możemy tego dokonać.

  — Jacek Sobala
  (Wyrzucony za te słowa z pracy przez boszlewię z PO)
  ************************
 • jedynie kraje wdrażające lewicowe postulaty dają pewnym jednostkom szansę na pełnię władzy
  * * *

  Niektórzy uważają, że komunizm tak bardzo przyciągał społeczeństwa, bo kraje Zachodu nie przeciwstawiły mu silnej alternatywy. Uczestnik Bitwy Warszawskiej gen. Kazimierz Sosnkowski po zakończeniu II wojny światowej ostrzegał Zachód, że przegra rywalizację ideologiczną z komunizmem, jeśli nie powróci do chrześcijańskich zasad. Podziela Pani ten pogląd?

  - Od czasu rozpadu Związku Sowieckiego lewica już nie szermuje hasłami równości i sprawiedliwości. Rdzeniem marksizmu bowiem nie są sprawy ekonomiczne, lecz ideologia. Można być marksistą i jednocześnie zwolennikiem tzw. wolnego rynku.

  Dzisiaj elektorat lewicy składa się z jednej strony głównie z mięsa armatniego oraz pożytecznych idiotów, a z drugiej - z ludzi żądnych władzy, którzy doskonale rozumieją, że jedynie kraje wdrażające lewicowe postulaty dają pewnym jednostkom szansę na pełnię władzy.

  W przeciwieństwie do tego zasadą konserwatyzmu jest nieoddawanie władzy organom państwowym i pozostawianie jej w kręgach lokalnych.

  ——————
  Cytat za: "Lewica chce zawładnąć umysłami"

  Z prof. Ewą Thompson, specjalistką w zakresie literatury porównawczej i slawistyki z Rice University w Houston (USA), publicystką i redaktorem kwartalnika "Sarmatian Review", rozmawia Mariusz Bober
 • A ja sie dziwie ludziom co tu sie dziwia albo nie wierza w to co ta razwiedkowa
  zydowska banda zagrywa ze powolna tempa oglupiona przez media masa zwana Polakami Juz raz sie Polacy obudzili z reka w nocniku malo bylo ?
  Mord smolenski udowodnil ze Polacy przestali byc solidarnym narodem ze mozna grupowo badz pojedynczo mordowac oPOrnych niszczyc w imie ich prawa ich sadami daliscie sami drugi raz oprawcom wladze to czego sie mozecie spodziewac te slugusy zydoszwabskoruskie za pomoca policji oplacanej z podatkow narodu postawia was do pionu jak sobie ta lewacka cholota rzyczy.Polski juz nie ma od 10kwietnia, tylko jest miejsce na mapie o takiej nazwie.
  Tak ze nie osmieszajcie sie ze sie dziwicie bo to zalosne i smierdzi hipokryzja tak jak byscie nie widzieli co ta PObolszewicka banda wyprawia przez ostatnie lata.
 • Hańba !!!
  ten suk...syn w czerwonym powinien dostać w papę,bo te kanalie rozumieją tylko jeden język ! To tyle w tym temacie,tfu !!! szambo !
 • Nie o taką Polskę walczyłem...
  Poszło na 53 adresy.

  A swoją drogą, to jak to pisał Szpotan? "Rżnąć to bydło, a na koniec zrobić mydło"?

  Gdybym w latach 80. przestrzegał obowiązującego prawa, to do dziś siedzielibyśmy po uszy w sowietach.

  Się wychodzi na ulice, jak było zaplanowane, niech wyślą atandy z pałami i armatkami - nieraz to robili. Tylko tym razem zobaczy to natychmiast cały świat. Szlag mnie trafia, że już chodzę o kulach - sam bym wyszedł. A gdzie młodzi-gniewni-bezrobotni? Jasne z nosami wetkniętymi w komórki...

  Bo jeśli się nie ma jaj, to się bierze po jajach!
 • W mediach, choć były obecne na konferencji, CISZA. Ciekawe czemu?
  http://www.youtube.com/watch?v=Jg98kfaAj2c
 • no to wszystko jasne-krasne
  i POmarańczowe :(((
  http://s4.ifotos.pl/img/hgw-antif_hqqqesq.jpg


  w takich okolicznościach prywatnie i na boku, to chętnie bym dał w ryja każdemu wyborcy Tuska, HGW i innych POlityków, ale niestety... Chrześcijaństwo mi nie pozwala ;)))
 • @carcajou
  Dostali приказ by siedzieć cicho.
  Brać zatyczki do uszu, zapewne klakierzy HGW będą chcieli się pobawić swoimi nowymi zabawkami:
  https://lh3.googleusercontent.com/-jMorCgF8cxg/Tm0L9PAh2CI/AAAAAAAABJE/X7QeCAnOeRY/s912/IMG_4017%252520-%2525202011-09-10%252520at%25252017-43-50.jpg

  http://visitor.nowyekran.pl/post/26624,lrad-odwiedzil-xii-las-smolenski
 • @All
  Informacji nie potwierdza oficjalny profil na FB. Organizatorzy piszą wprost: "Jakaś bzdura, ktoś niepotrzebnie sieje panikę". Warto może, by sensacyjne newsy były sprawdzane przed umieszczeniem na SG.
 • @kizi2828
  Należy rozważyć co nam pozostało? Jakie formy legalnego świętowania wymusza sytuacja? A pozostało nam spokojne świętowanie Święta Niepodległości przy pomniku Dmowskiego, trwanie przy Krzyżu przed pałacem prezydenckim, obecność przy grobie Dmowskiego tego dnia, obecność z Krzyżem na uroczystościach oficjalnych przy Grobie Nieznanego Żołnerza, częstowanie się herbatą i spokojne polityczne punktowanie rzeczywistości. Na burdy uliczne ze świetnie przygotowanymi i prowadzonymi przez Gestapo (czy jak się to teraz nazywa) bojówkarzami niemieckojęzycznymi nie mamy na razie siły. A poza tym - szkoda miasta. Niemieckojęzyczni powybijają szyby w polskich sklepach, zagazują polskich narodowców i pojadą do Niemiec, taki będzie finał.
 • .
  http://www.youtube.com/watch?v=rkT43ZOoN98
 • Jawny antypolonizm władzy. Może czas myśleć o konspiracji?
  Prześladowanie patriotów stało się linią polityczną władzy. Polacy powinni się przygotować do kolejnej konspiracji. Legalne prezentowanie i rozwijanie myśli patriotycznej staje się niemożliwe. Jeżeli nie chcemy doprowadzić do upadku narodu trzeba zacząć działać nieoficjalnie, skrycie.
 • @Nathanel
  Zaczynam wątpić w PiS. Chyba czas na prawdziwe patriotyczną siłę polityczną
 • ...
  do łażącego łazarza:

  przecież Krzysztof Bosak w TV - polsacie powiedział wyraźnie, że odrzucono wniosek.
 • Jeden z ''bełkatów'' przeglądałem wszystkie te wypowiedzi, nie znalazłem żadnej, ale to żadnej merytorycznej wypowiedzi
  która by usprawiedliwiała łamanie prawa, tj. blokowanie ''marszu'' ...

  http://www.youtube.com/watch?v=EHUT1_b-G8U&feature=related
 • Świetnie.
  Nareszcie może ludzie się obudzą
 • @marszniepodleglosci
  Zacytuję:

  Marsz Niepodległości To co jest napisane w tym artykule to jedna wielka bzdura, już w tytule jest błąd bo to nie rząd odpowiada za rejestracje manifestacji tylko urząd miasta. Manifestacji się nie "legalizuje" tylko rejestruje po złożeniu wniosku i nie jest tak, że następny wniosek możemy złożyć dopiero 8 listopada, tylko do 8 listopada(na 3 dni przed Marszem) możemy złożyć tych wniosków ile nam się podoba.

  http://www.facebook.com/Niepodleglosci.Marsz

  Dziwi brak spójnej informacji w tej sprawie.
 • @Łażący Łazarz
  Sytuacja odwraca się (zobaczymy czy ostatecznie tak zostanie), teraz to legalni lewacy są cacy, a patrioci przestępcami-faszystami-nielegalnym puczem-marszem na Warszawę... którzy zechcą nielegalną manifestacją złamać prawo za co mogą być ukarani po spisaniu-aresztowaniu, bądź spacyfikowani fizycznie.

  Sprytnie to wymyślili. Wybrnęli z problemu dodatkowo tworząc MEGA PROWOKACJĘ z której może (ku ich uciesze) niezły dym wyjść.

  Z całym szacunkiem ale sytuacja zaczyna przerastać skromne szeregi patriotów, narodowców i piłsudczyków. Brakuje nam ruchu który dosłałby do Warszawy milion ludzi. Wtedy lewacy oglądaliby nawet z policją legalny czy nielegalny marsz przez firanki swoim domów ze strachu przed taką armią. Nawet rząd wolałby nie siedzieć wtedy w Warszawie. Brakuje nam takiego ruchu. To gówniarzeria co się dzieje i oni wygrają medialnie na tym. Za skromne siły z naszej strony. Tym ruchem dosłownie nas paraliżują.

  Zagrywka psychologiczna żeby zniechęcić maksymalnie dużo ludzi, a dać zgodę w ostatniej chwili? Możliwe. PIS to powinien faktycznie zacząć też firmować, albo mają jaja, albo są patriotami, albo nie kiedy jest strach przed pałą, czy nożem terrorysty lewaka, bądź umiłowanej policji.

  I niech Solidarność jako związek pokaże jaja dosyłając posiłki naszym. Tak ze 100 tys luda pracowniczego starczy.
 • @ŁŁ
  a to odpowiedź na FB w sprawie notki na NE:

  Marsz Niepodległości:
  Jakaś bzdura, ktoś niepotrzebnie sieje panikę
 • @Torin
  Wklejcie tu wniosek organizatorów manifestacji to zobaczymy bez zgadywania.

  @Torin do @Łażący Łazarz
  Ja trochę też. Co z tym wnioskiem. Był wadliwy, czy nie?
  nadużycie link skomentuj
  Torin
 • @Łazarzu
  ta notka generuje zbyt wiele niejasności, a sprawa jest zbyt poważna.
  Wnioskuję o uzyskanie oficjalnego stanowiska organizatorów i opublikowanie na NE.
 • Nie wiem coby moja śp babunia powiedziała na te słowa ''żyjemy w faszystkim kraju'' ?
  Nie wiem coby moja śp babunia powiedziała na te słowa ''żyjemy w faszystowskim kraju'' ?
  Babcia, która w latach wojennych wraz z moim dziadkiem żyła z dnia na dzień, nie wiedząc co będzie jutro. Czy wróci z Warszawy po całym dniu handlu... Czy uda jej się ominąć ''łapankę'' ... Czy ''rycerski Wermacht'' nie podpali wioski...

  Na pewno nie jedna łezka by jej poleciała z oka, słysząc słowa " faszyści, hitlerowcy, hitlerowcy'' skierowane do Polaków biorących udział w ''marszu niepodległościowym'' z okazji dnia 11 listopada ...

  Ps.
  W każdym filmiku, jest słowo faszysta, hitler i tak dalej ...
  Żałosne...
 • Autor
  Jeśli to prawda, to jest to prowokacja.

  Nadszedł czas na Czarną Procesję, jak 2 grudnia 1789 roku.

  Należy upomnieć się o prawa.

  Pozdrawiam
 • @All
  Informacja na oficjalnym profilu FB:
  "Informacje o tym, że trasa Marszu Niepodległości jest niezarejestrowana w UM Warszawy są nieprawdziwe! Organizatorzy są w stałym kontakcie z przedstawicielami urzędu. Prosimy by nie kolportować fałszywych informacji."

  Czy jakieś wnioski odnośnie blogera? Rzetelne dziennikarstwo to nie jest taka prosta sprawa... ;-)
 • Janusz Korwin - Mikke kontra faszysta Krystian Legierski:
  Korwin ma rację na tym filmiku sprzed roku określając lewaków i całą tą swołocz właśnie mianem faszystów. Słowem to my jesteśmy antyfaszystami, czysty Orwell z prawem odwrotności znaczeń. To jest naprawdę przemyślana cybernetyka i skurczybyki uderzają w polskie świętości, w kanon. Niebywałe. Testuje się Polaków jak to zareagują, a wiadomo jak. Nijak. Niestety nijak.

  Trwa wynarodawianie, to jeden z celów tych operacji ofensywnych, walka z patriotyzmem narodowym, państwowym. Drugim celem jest walka ze zgromadzeniami, manifestacjami, marszami spoza salonu. Oni mogą, my nie. To niszczenie wolności, demokracji, totalitaryzm i... faszyzm w wykonaniu PO. Faszyści jednak starali się przynajmniej służyć swojemu krajowi, a PO komu, czemu służy?
 • @ckhopi Dokładnie, tak właśnie jest!
  "... oni ewdetnie chca doprowadzic do rewolty"

  Peowski Rząd Zdrady Narodowej pod kierownictwem Donalda Tuska podejmuje kolejną próbę sprowokowania Polaków do zamieszek ulicznych. Po bolszewikach, tym razem razem do pomocy wzywają nawet hitlerowców ... Wiedzą, że hitlerowcy żywi nie wrócą z Polski, więc będą mieli pretekst do wprowadzenia wreszcie wszystkich planowanych ograniczeń swobód obywatelskich.

  Pozdrawiam
 • @sosenkowski
  to nie jest do końca tak z waleniem w papę ! Pan Jezus wpadł w złość w kościele i zaczął rozganiać straganiarzy,jak zobaczył co oni zrobili z Domu Pana !!!.........nikt nie mówi o zabijaniu,lecz porządny kop w dupę mógłby tylko przywrócić upragniony porządek......pozdrawiam
 • MARSZ SIĘ ODBĘDZIE !
  Proszę nie wprowadzać w błąd zainteresowanych Marszem!

  Marsz Niepodległości 2011 ODBĘDZIE SIĘ !

  Zapraszamy na oficjalne strony Marszu Niepodległości,
  oraz profil na Facebook'u.

  11.11.2011 !
  15:00 - Plac Konstytucji ! Warszawa !
 • @marszniepodleglosci
  Człowieku, czy Ty umiesz słuchać ze zrozumieniem?

  Wyszły jedynie nieprawidłowości. Przestań siać panikę, bo zostaniesz wytknięty za prowokatora i Twój blog zostanie usunięty.

  Powtarzam - MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI SIĘ ODBĘDZIE !
 • Marsz Niepodległości się odbędzie !
  Marsz Niepodległości się odbędzie!
  Prosimy o kontakt z organizatorami i napisane sprostowania.

  http://www.facebook.com/Niepodleglosci.Marsz

  www.marszniepodleglosci.pl

  11 listopada 2011 widzimy się na Placu Konstytucji!
 • @11Warsaw
  Fałszywa informacja może wywołać nieprzewidywalne skutki. Wielka jest odpowiedzialność za słowo, zwłaszcza pisane.

  Pozdrawiam,
 • Marsz Niepodległości się odbędzie !
  Nikt nie jest robotem i nie siedzi 24h na dobę przed komputerem :)

  Zapraszam na oficjalną stronę (Facebook stream) :
  http://www.facebook.com/Niepodleglosci.Marsz

  Info z tej strony został już zdementowane.
  Marsz się odbędzie.
 • @Zen
  http://www.nokaut.pl/ksiazki/jak-radzic-sobie-z-przemoca-sztuka-samoobrony-za-pomoca-kazania-na-gorze-9788375160987.html
  http://csimg.webkupiec.pl/srv/PL/2903487444923401405ks/T/340x340/C/FFFFFF/url/during-jonathan-jak-radzia.jpg
  - i wszystko jasne ;)))
 • @sosenkowski
  Widzę,że zostałem niezrozumiany....jezeli plują na nas,to nie mówmy,że deszcz pada...a jak próbują nas zepchnąć do defensywy,to brońmy PRAWDY I GODNOŚCI,bo swiat od nas tego oczekuje !!!
  Nazywajmy wszystko po imieniu............Ja jestem Chrystianinem i doświadczam Bożej miłości i łaski i szkoda mi tych "zagubionych"......
 • @Zen
  słusznie - PRAWDA i GODNOŚĆ - bez lęku ale i bez pogardy.
 • "brakująca" część marszu Niepodległości
  Proponuję zastanowić się i w godzinach 13:00-15:00 zorganizować tę część Marszu Niepodległości - od Kolumny Zygmunta do Placu Konstytucji. Będzie to płynne przejście od corocznych uroczystości oficjalnych - przed Grobem Nieznanego Żołnierza z udziałem prezydenta i premiera RP. Szczególne miejsce tam odgrywa pierwsza część dziedzińca pałacu prezydenckiego, gdzie przemówił Krzyż - przez ciąg znaczących wydarzeń ubiegłych dwóch lat.
  Osoby zainteresowane sprawami organizacyjnymi proszę o kontakt.
 • @tuskożer
  Nie "rżnąć" tylko doić i strzyc!
 • @sosenkowski
  "chętnie dalbym w ryja każdemu wyborcy Tuska,HGW i innych Polityków"

  Wkrótce im wszystkim życie da po ryju. I będą się mieli z pyszna.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031