Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
59 postów 16 komentarzy

Kryptonim Prawda

Kryptonim Prawda - Bóg, Honor i Ojczyzna!

komunistyczną ANTIFE będzie ochraniał RAAF

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jedni są równi wobec prawa inni bardziej. Nie powinniśmy takich rzeczy tolerować, ani pozwalać na wybielanie skrajnie lewicowych terrorystycznych wybryków.

moje zdanie: Kochani jak wiecie obecnie Polską rządzą lewackie żydokomunistyczne świnie, które dogadały się przy okrągłym stole, że nigdy nie dopuszczą do głosu patriotycznych, prawicowych ugrupowań i to jest całkiem normalne z ich strony, że medialnie będą wspierać komunistyczną organizację ANTIFA, która chce sprowokować Polaków do zamieszek i wywołać kontrolowaną rewolucję na wzór tych arabskich.

Zawsze tak było, że kiedy przestawali panować nad sytuacją na świecie to próbowali wprowadzić anarchie w państwach i następnie skłócali Narody między sobą. I dlatego 11 listopada zjeżdzają się Anarchiści sponsorowani przez Polskie lewactwo aby wywołać konflikt i zmusić Polaków do wyjścia na ulicę. Również zdajemy sobie sprawę, że wśród prawicowego obozu będzie mnóstwo żydolewaków, którzy będą chcieli rozbić i skompromitować nas od środka.

Dlatego takie osoby jak ja będą wyłapywać fałszywych prawicowców z tłumu, którzy będą skandować faszystowskie hasła... Nie możemy sobie pozwolić aby lewak wziął do ręki transparent z napisem "jebać czarnych"i następnie udawał prawicowca i nas kompromitował swoimi faszystowskimi hasłami.

Nasz Żydolewicowo-komunistyczny rząd już przygotował się do rewolucji i zamontował nowoczesne syreny w Warszawie, których działanie niszczy bębenki w uszach i zakupili nowe zabawki dla policji czyli LRADy do pacyfikacji tłumu. A prezydent Komorowski podpisał już kilka miesięcy temu nowelizację ustawy o stanie wojennym i dostępie do informacji publicznej.

Dlatego prosimy wszystkich o rozwagę w dniu 11 listopada bo nie chcemy aby smutny Pan w wąsiku kiedyś w telewizji wygłosił, że wprowadza stan wojenny i zablokował dostęp do jedynej niezależnej informacji czyli internetu.

Te kontrolowane rewolucje na świecie przybierają na sile i w Polsce Żydokomuna ma idealny moment do wprowadzenia Anarchii, ponieważ:

1) mamy kryzys finansowy wywołany przez  globalnych lichwiarzy 

2) mamy ,przez zaplecze tego samego lichwiarskiego raka sztucznie wywołany, ruch tzw. „spontanicznie oburzonych”( pani dyrektor Blumsztajn patronuje  ruchowi „oburzonych” w KORowskim liceum w Warszawie 

3) mamy wyreżyserowaną przez lichwiarzy i przetrenowaną w Pn. Afryce praktykę „ulicznej demokracji” 

4) mamy coraz bardzie radykalizujące się postawy Polaków przecierających oczy na widok skali dewastacji kraju i zubożenia społeczeństwa 

5)mamy pełen hipokryzji, kłamstwa i bezradności rząd sklecony z kolejnej mutacji pomagdalenkowych przestępców 

6) mamy idealną sytuację do wywołania chaosu społecznego, z którego wyłonią się „spontanicznie”  tzw. „nowe , stare elity”.  Tym razem ma się to odbyć w sztafarzu przejęcia władzy przez „tolerancyjnych, wielokulturowych,  nieklerykalnych, nie nacjonalistycznych, nowoczesnych Eurpejczyków”. 

źródło artykułu poniżej://www.onr.h2.pl/OLD/strona/articles.php?art=118

Skrajna Lewica, czyli cała prawda o Antifie

Ten artykuł chciałem poświęcić jednej z organizacji o skłonnościach terrorystycznych i o charakterze skrajnie lewicowym ( lewackim ). Antifa czyli skrót od nazwy „Antyfaszystowska akcja”. Organizacja ta skupia głównie młodzież o poglądach anarchistycznych. Anarchizm zakłada walkę z systemem, państwem, policją, służbami porządkowymi. Ich celem jest państwo bez kontroli, w totalnym chaosie, każdy czyni co chce, czyli jednym słowem anarchii.
 
Można zaobserwować, że to głównie organizacja młodzieżowa. Ich postulaty, czyli między innymi walka z faszyzmem, walka z państwem, walka z służbami porządkowymi to przejaw buntu młodzieńczego. Większość ich założeni poważnie narusza prawo min, poprzez głoszenie konieczności likwidacji instytucji państwowej. Bazują na hasłach tolerancji, równości, antyfaszyzmu. Sama ich absurdalna ideologia jak i powyższe ich hasła to nic innego jak przykrywka dla przestępczego charakteru organizacji. Na całym świecie stosują przemoc fizyczną, zastraszania i groźby wobec ludzi. Czyli atakują tych co nie wyznają ich ideologii. Działaczy antify można spotkać na manifestacjach lewicowych, skrajnej lewicy (np. 1 maja) 

Biorą też udział w kontr manifestacjach, gdzie dopuszczają się przemocy fizycznej, katują swoje ofiary, czasem się zdarza, że dopuszczają się pobić ze skutkiem śmiertelnym.

Ich plakaty nawołują do zabójstw i przemocy z skutkiem śmiertelnym.


Jak wcześniej wspominałem ANTIFa jest anty państwowa. Na ich plakatach widać skandaliczne anty państwowe hasło „ Rząd popiera faszyzm, faszyzm popiera rząd”

Symbol czerwonej gwiazdy którym posługuje się antifa wiadomo jakiej dotyczy ideologii. Działacze bardzo często używają w miejscach publicznych kominiarek, kapturów z szalikiem i broni białej, raczej nie w celach pokojowych. Ich materiały propagandowe typu wizerunek Czeczeńskiego komunistycznego terrorysty można zaobserwować wszędzie gdzie istnieją

Antifa używa również loga do złudzenia przypominającego logo RAF ( organizacji skrajnie lewicowej i terrorystycznej
 
 

 
 
 
 
Frakcja Czerwonej Armii (niem. Rote Armee Fraktion, ang. Red Army Fraction, w skrócie RAF) - radykalna lewicowa organizacja terrorystyczna, ideologicznie związana z marksizmem, anarchizmem i Nową Lewicą, działająca w Niemczech od lat 70. XX wieku do roku 1998. W czasie swojej ponad 20-letniej historii zabili oni kilkanaście osób. Jesienią 1977 doprowadzili nawet do poważnego kryzysu państwa.
(logo radykalnej Akcji Anty Faszystowskiej)

Radykalna Akcja Antyfaszystowska  (niem. Radikale Aktion Antifaschistische, ang. Radical Action Antifascist w skrócie RAAF) – nieformalna anarchistyczna organizacja zrzeszająca ludzi o poglądach antyfaszystowskich i walcząca z faszyzmem, szowinizmem, nacjonalizmem i seksizmem w społeczeństwie. W Polsce działa m.in. w Warszawie, Białymstoku, Szczecinie, Wrocławiu i Głogowie.

Członkowie RAAF ochraniają anarchistyczne demonstracje i wiece. Opowiadają się za stosowaniem wszystkich dostępnych metod w walce, łącznie ze stosowaniem przemocy fizycznej, przez co są krytykowani przez inne organizacje antyfaszystowskie, które takich metod nie uznają. Skupiają się również na propagandzie, oraz pomocy członkom, którzy ponieśli konsekwencje ze względu na swoją działalność (aresztowania, pobicia). Logo organizacji nawiązuje do logo Frakcji Czerwonej Armii – lewicowej grupy terrorystycznej.

Antifa i RAAF współpracują i swoimi poglądami i działaniami się niczym nie różnią od siebie. Z tym i organizacjami współpracuje stowarzyszenie „Nigdy Więcej”. Czyżby Panowie Pankowski i Kornak byli skrajnie lewicowi i popierali terroryzm ? Dlaczego ci ludzie się wypowiadają jako eksperci ?.
 
O przeszłości kryminalnej pana Pankowskiego nie będę tutaj pisał. Tego typu wybryki i organizacje popiera współczesna lewica !!!. Oprócz skandalicznego charakteru organizacji, antifa bywa zazwyczaj wulgarni potrafi to publicznie, rzucają brzydkimi kolokwializmami, jak i w sposób wulgarny obrażają ludzi, postacie historyczne.

Wniosek nasuwa się jeden, że prawo nie jest respektowane prawidłowo . Jedni są równi wobec prawa inni bardziej. Nie powinniśmy takich rzeczy tolerować, ani pozwalać na wybielanie skrajnie lewicowych terrorystycznych wybryków.

KOMENTARZE

 • @
  Należy wyłapywać prowokatorów. Z pewnością pojawią się w sporej liczbie, część z nich może być nawet nieświadoma do czego mogą doprowadzić ich czyny. idąc dalej trzeba zbierać materiał dowodowy na prowokacja(ze strony czerwonych jak i policji) w postaci zdjęć i nagrać wideo.
 • nie na temat
  http://www.youtube.com/watch?v=wAHv3UnXvmM&feature=related
 • Piszesz o "organizacji młodzieżowej"
  Często to żadna organizacja. Piszesz o różnych formach zrzeszeń, podajesz strony internetowe, podczas gdy z jednej i drugiej strony najczęściej bywają to luźne grupy ludzi o takich a nie innych poglądach, którzy coś tam podchwycili nie bardzo wiedząc o co chodzi. Media podchwyciły i wyszło że wszyscy dumni z tego że Polska jest niepodległym krajem to faszyści i homofoby, a ci z drugiej strony to żydzi, masoni i wysłannicy Michnika, w dodatku każdy ekolog i wegetarianin to żyd i czytelnik wyborczej, lewak nie może być zwolennikiem opcji kontroli państwa w gospodarce i na pewno jest agentem MFW, a anarchiści to terroryści podczas gdy wszyscy patrioci mają ogolone na łyso głowy i biją wegetarian i gejów.

  "Uliczne demonstracje" to nie jest narzędzie lichwiarzy. Owszem uliczne demonstracje mogą zostać przejęte przez grupy interesów które sobie potem przypisują zasługi i reklamują swoim szyldem.
  To co się stało w Libii nie było pokojową demonstracją, pokojowi demonstranci nie atakują z karabinami budowli rządowych.
  Ale zachęcam do prześledzenia blokady przez mieszkańców budowy dworca w Stuttgarcie w zeszłym roku w Niemczech. Momentami kilkaset tysięcy mieszkańców zbierało się regularnie przez na terenie parku miejskiego nie dając wjechać buldożerom, chcącym przerobić park miejski na dworzec z nowoczesnym centrum handlowym, byli tam staruszkowie, emeryci, nauczyciele, dzieciaki, babcie, ludzie w średnim wieku, przedstawiciele wszystkich warstw społecznych. I udało im się nie dopuścić do oddania miejskiego terenu publicznego na użytek koncernu.
  Polsce moim zdaniem nie brakuje marszy z demonstracją przynależności, ale brakuje konkretnych postulatów. Ludziom brakuje często wiedzy i zajęcia określonego stanowiska w konkretnych sprawach.
 • @kizi2828
  Nie będzie łatwo, ale z walki nie zrezygnujemy!

  (PS: "Majowa" i "konserwatystka" to ta sama żydówka.)
 • @Zdzich
  Nie, chyba jest nas dwie żydówki. A skąd wiesz że żydówka? W gruncie rzeczy jest mi obojętne jak mnie nazwiesz. A tak w ogóle to Ty kto? Blondyn z niebieskimi oczami?
  Ps. Aż muszę sprawdzić czy nie mam w poprzek.
 • @Majowa
  Jeśli masz w poprzek, to zwracam honor. A ja, to przystojny brunet z brązowymi oczami.
 • Kibice, do akcji!
  A moze nasi kibice pilkarscy (ktorzy przeciez uwielbiaja "ustawki") mogliby na ten jeden dzien zapomniec o wzajemnych animozjach i solidarnie spuscic wp…dol tym wszystkim zydowskim gnojom zza Odry?

  Lokalnym parchom z Blumsztajn-Jugend tez mogliby przy okazji przypomniec, ze zaklocanie Polakom ich swieta narodowego, to bardzo niedobry pomysl.
 • Autor
  Przeczytałam dość uważnie Pana tekst i przyznam,że przeszły mnie ciarki.Ponieważ wiemy,że jest przygotowana kontrmanifestacja w dn.11.11.br , to najrozsądniej byłoby-w celu uniknięcia zamieszek-zrezygnowanie z uczczenia naszego Święta Narodowego,jakim jest rocznica zdobycia niepodległości przez naszych Ojców.Wiem jednak,że to byłby nasz duży błąd.Nie możemy przecież ciagle się cofać,bać lub nadstawiać kolejny raz policzek.Jest mi przykro,że władze państwowe,przede wszystkim Prezydent nie zorganizował w tym dniu wspólnych obchodów razem ze społeczeństwem. No cóż.To jest tylko prezydent a nie MĄŻ STANU. Mam też ogromny żal do HGW,że wydała zezwolenia na tego typu antymanifę w tym dniu właśnie. Chciałoby się krzyknąć; "..Ojciec prać ? " Prać kochani ,prać i to tak,że już do końca swoich dni pamiętali by swoją wizytę na ziemi PoLSKIEJ.
 • a co wy tak straszycie tą swołoczą ?
  strachy na Lachy ?
 • @Inka
  Najwiecej mówią wtedy gdy milczą. Nalezy sie przysluchac tym najbardziej milczacym i wtedy połapiemy komu i o co chodzi.
  Wyglada to na akcje przeciwko Polakom zaplanowaną przez profesjonalne siły.
 • @Zdzich
  Ochydne.

  Tacy, jak Pan, demontują prawicę przez ten komucho-nazistowski antysemityzm.

  To straszne, jak skrajna lewica podaje się za prawicę.
 • @Jan Bogatko z ANTIFĄ
  Pan chyba zupełnie zwariował, albo robi to celowo. Gdyby Pan nie zdawał sobie z tego sprawy, to proszę sobie wbić raz na zawsze do głowy, że nie kto inny ale właśnie Żydzi wymyślili komunizm na bazie swojego kibbutzu, z Kant'em i Marxem na czele, Żydzi zorganizowali rewolucję francuzką i bolszewicką, oraz Żydzi kierowali, i kierują do dzisiaj, całym ruchem komunistycznym na skalę globalną. Jeśli chodzi o „nazistowski antysemityzm” (ukłony z ANTIFy), to proszę przeczytać sobie choćby podstawy n.t. kim byli szef policji bezpieczeństwa i SD, SS-obergruppen-führer, kierownik Głównego Urzędu Bezpieczeństwa SS Reinhard Heydrich; wolnomularz Eichmann; SS-Prof. Bostowitsch; Erhard Milch; Hans Frank; szeregi żydowskich żołnierzy Hitlera (http://hotnews.pl/artpolska-1229.html) i Kapo w obozach.
  Rozpoznaję w panu tajnego lewicowca, który mąci prawicę i pisze bzdury, jak zwykle z resztą.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031