Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
59 postów 16 komentarzy

Kryptonim Prawda

Kryptonim Prawda - Bóg, Honor i Ojczyzna!

Kto będzie blokował Marsz Niepodległości?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

99% ludzi biorących udział w próbach blokady Marszów Polskich Patriotów to zawsze Anarchisci i neo-komunisci.

moje zdanie: Słyszeliście powiedzenie, że ten kto pierwszy poczuje to temu się z dupy snuje? Tak samo jest z lewackimi bojówkami, które za wszelką cenę chcą udowodnić społeczeństwu, że bycie Narodowcem to bawienie się w faszyzm. 

My chcemy uczcić nasze Święto Narodowe a oni jako agresorzy bezprawnie zablokują Marsz Niepodległości i jeszcze w telewizji będą przedstawiani jako potulne baranki. Jest to po prostu chołota, która działa na rzecz ukrytego Rządu Światowego i jedynymi faszystami w dniu 11 listopada będą właśnie oni.

MeNdia wytworzą problem którego nie ma i zaczną szykanować Polskość i wyznawców Dmowskiego tylko dlatego, że tego dnia wyjdą na ulicę z Polskimi flagami. Jest to oczywiście skandal i trzeba tępić takie antypolskie odruchy wymiotne.
 
Ci ludzie są po prostu żydo-komunistami, socjalistami, homoseksualistami, syjonistami, faszystami, kryptopolakami i mają jeszcze wiele różnych form przepoczwarzania się..... Jest to żydomasońska ośmiornica różnej maści przybłędów pod płaszczykiem różnych organizacji i pseudo-patriotycznych idei, którym wyprano mózg
 
Międzynarodowa masoneria trzyma na tym swoją brudną łapę. I jeszcze chcą skłócić nas z Niemcami... Bo przecież wezwali na pomoc w eskalacji polskości Niemieckie bojówki z faszystowskiej organizacji "Antifa". Jest to kolejny chwyt mający za zadanie skłócić Narody między sobą, a masoneria zawsze z boku będzie korzystać na nieszczęściach państw.
 
artykuł jaki znalazłem - NAPISAŁ GO KONSERWATYSTA, cytuję:
 
 
Autorzy "porozumienia 11 listopada" oficjalnie się odcinają od środowiska skrajnej lewicy twierdząc, że to inicjatywa "ponad podziałami". Jak wygląda rzeczywistość?

99% ludzi biorących udział w próbach blokady Marszów Polskich Patriotów to zawsze Anarchisci i neo-komunisci. Jako dziennikarz niezależny a zarazem nie-nacjonalista (jestem konserwatystą) - postanowiłem sprawdzić kto wspiera próbe blokady Marszu Niepodleglości.

====================================================================================

Z oficjalnej strony "antyfaszystów":

skład koalicji

Lista organizacji oraz grup nieformalnych biorących udział w blokadzie 11 listopada.

KOMENTARZE

 • Autor (ka)
  Bez wojny się nie da. Aby dokonać sprawiedliwości dziejowej i wdeptać w ziemię "czerwono - czarnego gada" /komuno- faszyzm czy faszystowska komuna/ tak, tak, te wszystkie michniko- blumsteiny jak nie dostaną raz i dobrze po czerwonych świńskich ryjach to się nie uspokoją. Tu się kłania jeszcze przedwojenna tolerancja władz dla wszelkich "ruchów" komunistycznych i lewackich i nie wdeptanie tej czerwonej gnidy w ziemię. Dlatego teraz następuje totalizatorowa kumulacja tej czerwonej mrazi i zadanie na dziś to zniszczyć do tła resztki tej czerwonej zarazy aby nigdy więcej się nie odrodziła. ZERO TOLERANCJI DLA KOMUCHO - FASZYSTÓW spod znaku Szechtera - Michnika i Blumsteina !!!! Albo my ich albo onni nas tercjum non datur!! Pzdr
 • ;)
  http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/388590_247718281943933_100001172893914_647246_1678673735_n.jpg
 • @Lancelot
  http://m.nowyekran.pl/1133d8bd03a137c701f481f001192760,14,0.jpg
 • @sosenkowski
  Odpowiedź znajdziesz Waść na moim blogu. Pzdr ;)
 • @Lancelot
  Sam wystawiasz sobie najlepsze świadectwo nawołując do wojny i przemocy. "wdeptanie czerwonej gnidy w ziemię" , "zniszczyć do tła resztki czerwonej zarazy aby nigdy więcej się nie odrodziła". Chodzi Ci o "eliminacje" konkretnych osób? Chciałbyś je zabić, albo chciałbyś jakiejś publicznej egzekucji? Sam byś to zrobił własnoręcznie? Ilu żydów i komuchów masz na koncie?

  Zrobiła się odwieczna napier....ka panków ze skinami i na odwrót. A różne gazety to podchwytują i już masz wniosek, że poszczególne grupy muszą być przez kogoś sponsorowane podczas gdy w rzeczywistości często pierwotnie tym co na to chcieli przyjść zarówno z jednej jak i z drugiej strony mogło o coś zupełnie innego chodzić.

  O co Ci właściwie chodzi? Jakie są Twoje postulaty? Jakiego chcesz rzeczywiście państwa? Jaka ma być Polska w której chciałbyś żyć? Może nad tym punktem należałoby się najpierw zastanowić. Wtedy mogłoby się niechybnie okazać że właściwie wielu ludziom z tych określanych skrajnie na lewo jak i skrajnie na prawo chodzi o to samo. I mógłbyś się mocno zdziwić.
 • @Majowa
  Czy Pani nie widzi, że toczy się wojna? W czasie wojny trzeba zabijać.
 • @zawsze.d.u.c.h
  Kogo proponuje Pan jako pierwszego zabić?
 • @zawsze.d.u.c.h
  Grupę gówniarzy machającą kolorowymi chorągiewkami?
 • @Majowa
  Naszym gówniarzom należy się dobry kop w dupę - i do domu.
  Jeśli zaś gebelsy naprawdę przyjadą smrodzić na naszym święcie - to jak Bóg miły - któryś będzie zbierał swoje flaki z chodnika.
  pozdrawiam
 • @ratus
  Tylko, że zazwyczaj to gówniarze stosują argument kopa, albo ktoś komu brak argumentów. Ludziom bardzo młodym łatwo jest wcisnąć każdy kit, o Owsiaku ratującym polską służbę zdrowia, o braku potrzeby państwa, o rozłamie między państwem a obywatelami, podczas gdy nie ma żadnego rozłamu, a państwo to my - tworzący je obywatele, a nie jakaś wroga siła zewnętrzna. Ja wolałabym jednak, żeby zamiast wymiany kopów co niektórzy takie rzeczy zrozumieli.
 • @Majowa
  "..Kogo proponuje Pan jako pierwszego zabić?.."

  Ideologię lewactwa, komunizmu i faszyzmu który te dwie poprzednie reprezentują no ale to dla pani będzie za trudne do zrozumienia...tak mniemam droga 1szo Majowa. Pzdr
 • @Majowa
  Aby coś komentować zdobądź się na wysiłek zrozumienia przeczytanego tekstu. A potem zabieraj głos, droga 1-szo Majowa. Pzdr
 • @Lancelot
  Rozumiem, że nie jestem w stanie swoim lewackim małym rozumkiem ogarnąć pańskich wyżyn Panie Rycerzu Okrągłego Stołu (brytyjski nota bene :-)
  Zabijanie ideologii, zgniatanie robaka itp. to dla mnie bicie piany i puste hasła. Wolałabym żeby ideą takiego Marszu Niepodległości nie było zgniatanie lewackich ideologii czy napędzanie strachu małolactwu i gejom. I zapewne ludziom chcącym na 11 listopada wyjść na ulicę z flagami nie o to chodziło. Sama bym wyszła z flagą Polski jednak czytając to co Pan piszesz, mam obawy panie Lancelot, że gdybyś mnie zobaczył to byś mnie skopał.
  Pozdrawiam, 1wszo Majowa, żydokomuna.
 • @Majowa
  Mam wiele estymy i tolerancji dla płci pięknej, także możesz waćpani (-panna) spokojnie wziąć udział i to samobiczowanie się jest nie na miejscu gdyż ja nie dzielę ludzi według ras a według ich rozumu i pojmowania nim świata. Pzdr !-szo Majowo.
 • @Majowa
  Jeśli ktoś nie potrafi uszanować święta Niepodległości i woli głupio protestować (przeciwko czemu? Niepodległości?) zamiast się przyłączyć to sorry; kopniak w dupę jest najbardziej adekwatną formą argumentacji.
  pozdrawiam
 • @Lancelot
  nie budźmy demona, gdy nie mamy ATUTÓW! żadnych atutów - wybory przegrane, sądy koszerne, a wojsko to najemnicy...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031