Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
59 postów 16 komentarzy

Kryptonim Prawda

Kryptonim Prawda - Bóg, Honor i Ojczyzna!

Kto będzie blokował Marsz Niepodległości?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

99% ludzi biorących udział w próbach blokady Marszów Polskich Patriotów to zawsze Anarchisci i neo-komunisci.

moje zdanie: Słyszeliście powiedzenie, że ten kto pierwszy poczuje to temu się z dupy snuje? Tak samo jest z lewackimi bojówkami, które za wszelką cenę chcą udowodnić społeczeństwu, że bycie Narodowcem to bawienie się w faszyzm. 

My chcemy uczcić nasze Święto Narodowe a oni jako agresorzy bezprawnie zablokują Marsz Niepodległości i jeszcze w telewizji będą przedstawiani jako potulne baranki. Jest to po prostu chołota, która działa na rzecz ukrytego Rządu Światowego i jedynymi faszystami w dniu 11 listopada będą właśnie oni.

MeNdia wytworzą problem którego nie ma i zaczną szykanować Polskość i wyznawców Dmowskiego tylko dlatego, że tego dnia wyjdą na ulicę z Polskimi flagami. Jest to oczywiście skandal i trzeba tępić takie antypolskie odruchy wymiotne.
 
Ci ludzie są po prostu żydo-komunistami, socjalistami, homoseksualistami, syjonistami, faszystami, kryptopolakami i mają jeszcze wiele różnych form przepoczwarzania się..... Jest to żydomasońska ośmiornica różnej maści przybłędów pod płaszczykiem różnych organizacji i pseudo-patriotycznych idei, którym wyprano mózg
 
Międzynarodowa masoneria trzyma na tym swoją brudną łapę. I jeszcze chcą skłócić nas z Niemcami... Bo przecież wezwali na pomoc w eskalacji polskości Niemieckie bojówki z faszystowskiej organizacji "Antifa". Jest to kolejny chwyt mający za zadanie skłócić Narody między sobą, a masoneria zawsze z boku będzie korzystać na nieszczęściach państw.
 
artykuł jaki znalazłem - NAPISAŁ GO KONSERWATYSTA, cytuję:
 
 
Autorzy "porozumienia 11 listopada" oficjalnie się odcinają od środowiska skrajnej lewicy twierdząc, że to inicjatywa "ponad podziałami". Jak wygląda rzeczywistość?

99% ludzi biorących udział w próbach blokady Marszów Polskich Patriotów to zawsze Anarchisci i neo-komunisci. Jako dziennikarz niezależny a zarazem nie-nacjonalista (jestem konserwatystą) - postanowiłem sprawdzić kto wspiera próbe blokady Marszu Niepodleglości.

====================================================================================

Z oficjalnej strony "antyfaszystów":

skład koalicji

Lista organizacji oraz grup nieformalnych biorących udział w blokadzie 11 listopada.

KOMENTARZE

 • Autor (ka)
  Bez wojny się nie da. Aby dokonać sprawiedliwości dziejowej i wdeptać w ziemię "czerwono - czarnego gada" /komuno- faszyzm czy faszystowska komuna/ tak, tak, te wszystkie michniko- blumsteiny jak nie dostaną raz i dobrze po czerwonych świńskich ryjach to się nie uspokoją. Tu się kłania jeszcze przedwojenna tolerancja władz dla wszelkich "ruchów" komunistycznych i lewackich i nie wdeptanie tej czerwonej gnidy w ziemię. Dlatego teraz następuje totalizatorowa kumulacja tej czerwonej mrazi i zadanie na dziś to zniszczyć do tła resztki tej czerwonej zarazy aby nigdy więcej się nie odrodziła. ZERO TOLERANCJI DLA KOMUCHO - FASZYSTÓW spod znaku Szechtera - Michnika i Blumsteina !!!! Albo my ich albo onni nas tercjum non datur!! Pzdr
 • ;)
  http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/388590_247718281943933_100001172893914_647246_1678673735_n.jpg
 • @Lancelot
  http://m.nowyekran.pl/1133d8bd03a137c701f481f001192760,14,0.jpg
 • @sosenkowski
  Odpowiedź znajdziesz Waść na moim blogu. Pzdr ;)
 • @Lancelot
  Sam wystawiasz sobie najlepsze świadectwo nawołując do wojny i przemocy. "wdeptanie czerwonej gnidy w ziemię" , "zniszczyć do tła resztki czerwonej zarazy aby nigdy więcej się nie odrodziła". Chodzi Ci o "eliminacje" konkretnych osób? Chciałbyś je zabić, albo chciałbyś jakiejś publicznej egzekucji? Sam byś to zrobił własnoręcznie? Ilu żydów i komuchów masz na koncie?

  Zrobiła się odwieczna napier....ka panków ze skinami i na odwrót. A różne gazety to podchwytują i już masz wniosek, że poszczególne grupy muszą być przez kogoś sponsorowane podczas gdy w rzeczywistości często pierwotnie tym co na to chcieli przyjść zarówno z jednej jak i z drugiej strony mogło o coś zupełnie innego chodzić.

  O co Ci właściwie chodzi? Jakie są Twoje postulaty? Jakiego chcesz rzeczywiście państwa? Jaka ma być Polska w której chciałbyś żyć? Może nad tym punktem należałoby się najpierw zastanowić. Wtedy mogłoby się niechybnie okazać że właściwie wielu ludziom z tych określanych skrajnie na lewo jak i skrajnie na prawo chodzi o to samo. I mógłbyś się mocno zdziwić.
 • @Majowa
  Czy Pani nie widzi, że toczy się wojna? W czasie wojny trzeba zabijać.
 • @zawsze.d.u.c.h
  Kogo proponuje Pan jako pierwszego zabić?
 • @zawsze.d.u.c.h
  Grupę gówniarzy machającą kolorowymi chorągiewkami?
 • @Majowa
  Naszym gówniarzom należy się dobry kop w dupę - i do domu.
  Jeśli zaś gebelsy naprawdę przyjadą smrodzić na naszym święcie - to jak Bóg miły - któryś będzie zbierał swoje flaki z chodnika.
  pozdrawiam
 • @ratus
  Tylko, że zazwyczaj to gówniarze stosują argument kopa, albo ktoś komu brak argumentów. Ludziom bardzo młodym łatwo jest wcisnąć każdy kit, o Owsiaku ratującym polską służbę zdrowia, o braku potrzeby państwa, o rozłamie między państwem a obywatelami, podczas gdy nie ma żadnego rozłamu, a państwo to my - tworzący je obywatele, a nie jakaś wroga siła zewnętrzna. Ja wolałabym jednak, żeby zamiast wymiany kopów co niektórzy takie rzeczy zrozumieli.
 • @Majowa
  "..Kogo proponuje Pan jako pierwszego zabić?.."

  Ideologię lewactwa, komunizmu i faszyzmu który te dwie poprzednie reprezentują no ale to dla pani będzie za trudne do zrozumienia...tak mniemam droga 1szo Majowa. Pzdr
 • @Majowa
  Aby coś komentować zdobądź się na wysiłek zrozumienia przeczytanego tekstu. A potem zabieraj głos, droga 1-szo Majowa. Pzdr
 • @Lancelot
  Rozumiem, że nie jestem w stanie swoim lewackim małym rozumkiem ogarnąć pańskich wyżyn Panie Rycerzu Okrągłego Stołu (brytyjski nota bene :-)
  Zabijanie ideologii, zgniatanie robaka itp. to dla mnie bicie piany i puste hasła. Wolałabym żeby ideą takiego Marszu Niepodległości nie było zgniatanie lewackich ideologii czy napędzanie strachu małolactwu i gejom. I zapewne ludziom chcącym na 11 listopada wyjść na ulicę z flagami nie o to chodziło. Sama bym wyszła z flagą Polski jednak czytając to co Pan piszesz, mam obawy panie Lancelot, że gdybyś mnie zobaczył to byś mnie skopał.
  Pozdrawiam, 1wszo Majowa, żydokomuna.
 • @Majowa
  Mam wiele estymy i tolerancji dla płci pięknej, także możesz waćpani (-panna) spokojnie wziąć udział i to samobiczowanie się jest nie na miejscu gdyż ja nie dzielę ludzi według ras a według ich rozumu i pojmowania nim świata. Pzdr !-szo Majowo.
 • @Majowa
  Jeśli ktoś nie potrafi uszanować święta Niepodległości i woli głupio protestować (przeciwko czemu? Niepodległości?) zamiast się przyłączyć to sorry; kopniak w dupę jest najbardziej adekwatną formą argumentacji.
  pozdrawiam
 • @Lancelot
  nie budźmy demona, gdy nie mamy ATUTÓW! żadnych atutów - wybory przegrane, sądy koszerne, a wojsko to najemnicy...

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031